Motor Tecumseh



host - 25.113 (?)
10.3.2008 9:15
To som ja durkovic, jj je to pravda ta jarná údržba má niečo do seba, tak diky za potvrdenie že tecumseh nieje až taký zlý.
Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  <  6,  7,  8,  9,  10  >   
         
host - 158.236 (?), 25.7.2007 22:02

Pist nebeha po hliniku, ale po nikasilu,a za druhe, pokud je ve valci vlozka, tak neni ocelova (ale ani damska vatova)...to jen pro upresneni.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 151.123 (?), 23.12.2007 10:43

Kdo mel prosim rozdelany motor Tecumseh Vector? Jak se steluji zuby na rozvody a jake tesneni tam musi bejt?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
durkovic - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (121) - 23.222 (?), 9.3.2008 21:08

zdravíčko páni,

no jak tak čítam tak velmi sa vám tecumsehy nepozdávaju a chvalite briggs-ky. No tak ja musím zatial motor tecumseh len pochválit a o briggse už nechcem ani vidiet ani počut,  trojročná kosačke kde bol osadený Briggs LS45 už ho nemá ale má daný ten tecumseh, ten briggs žral benzín už od začiatku, veľa štartovania nemal rád, nakoniec sa vylagrovala aj kluka aj ked s tým neboli kosené krtince, po jesenne celkovej udržbe naskočil bez problemov, na jar už nie ani po hodinovom trápení,nakoniec objednaný nový karburator. a to bola posledná kvapka, ten motor síce ide ale je už len ako rezervný, dal som do z kosačky dole a teraz tam mám cez spojkový adaptér daný ten tecumseh centura 60 a je to vo výkone fakt cítít, v tráve kde už briggs zdochínal tak tuna to fičí krásne dalej. a spotreba užastná, zatial uvidime po roku užívania.

čo sa týka jeho použitia na rotavatore tak zatial mi na udupanu zem oračku netrebalo všetko totiž utiahne tento tecumseh aj ked ho do takejto zeme púštam postupne ak je už dostatočne rozbitá tak na plné otáčky motoru s klinom v najnižšej polohe ide do zeme a sám sa prebíja a kyprý zem.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 44.15 (?), 10.3.2008 7:57
Mam sekacku s pojezdem a motorem tekumseh 35-ka 12 let no problem.NEZERE olej. 1x za rok menim olej za origo tekumseh 1x za rok rozeberu vycistim namastim loziska a rohatky v ozubenich pojezdu tez namazu kluzne ulozeni kolecek. 1x jsem menil v pojezdech klinky.a 1x remen nahonu pojezdove prevodovky. V motoru vse original. Sekackou sekam az 30cm travu cca 2ha 1x za mesic ve svahu. Kdo je ranar a dobytek tak zadre aj hondu. Trochu udrzby a je to uplne jinak. Hodne stesti preju vsem a nezapomente udelat na jare udrzbu na vasich strojich!
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 25.113 (?), 10.3.2008 9:15
To som ja durkovic, jj je to pravda ta jarná údržba má niečo do seba, tak diky za potvrdenie že tecumseh nieje až taký zlý.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 233.236 (?), 14.3.2008 20:10

Dobrý den

Nemáte prosím někdo rozkres náhradních dílů s popisem na motor techumseh vantage 35. Dík

ma.rtin22@seznam.cz

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 16.78 (?), 24.3.2008 8:39

Dobrý den,

nevíte někdo, kdo by mi opravil motor Vantage 35, případně kde koupím náhradní díl, konkrétně mám prasklý pístní kroužek a prasklý půlměsíc ojnice,

díky, V

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 133.102 (?), 9.4.2008 13:31

Já mám s Tecumseh dobré zkušenosti. Vlastním 10 let sekačku s motorem Tecumseh 5,5Hp a jede bez problémů a olej nežere. Co vím, tak jen startovací mechanizmus dlouho nevydrží. Mě ještě slouží bez problémů.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 168.1 (?), 17.7.2009 0:09

Já jsem si koupil sekačku s motorem Tecumseh od Mountfieldu. Je to 5 let, motor je vynikající (až na opravu startovacího mechanismu), sekačka je pěkně mizerná. Takže motor Tecumseh ano, ale sekačku od Mountfieldu už nikdy.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 113.60 (?), 16.4.2008 20:46

Mám čtyřtaktní motor tecumseh na sekačce šest let a zatím jsem nedělal nic jiného než měňil olej a sekl a sekl. Sekám plochu o výměře 1400 m2 1x týdně a nyní kupuji travní traktor opět s motorem tecumseh a věřím že bude zase dobře fungovat.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  <  6,  7,  8,  9,  10  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika