Příspěvky uživatele - 230.11

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jakou koupit rotecni benzinouvou sekacku s cenou okolo 10tis?, 2.8.2009
Pre teren aký popisujete držte sa rady: niska hmotnosť, velke kolesa, silný motor -žiadný SV rozvod ale OHV, OHC zaručuje velký krutiaci moment, dobrý zber, jednoduchá konštrukcia, pozrite sa na výrobky GGP -Castelgarden, u severných súsedov velmi... celý příspěvek >
Sekačka se sběrným košem, která poseká vyšší trávu, 26.7.2009
Kosim 1x mesačne sad, travu asi 30-40 cm bez problemov do koša, je ale potreba často ho vysýpatˇ.Zber je čistý, koš naplnený na 100%,typ kosačky castelgarden XSW 50 MHS, motor Honda 160, nož 46 cm, velke kolesa.
Spolehlivý křovinořez, 16.7.2009
Stihl by som vynechal, maloobsahové dvojtakty sú ve´ľmi hlučné, idu doslova na doraz výkonu, zastaralý motor, výbava žiadna, popruhy ma lepšie prvačik na školskej taške, ale cena je vysúkana poriadne nahor. Nedávno som mál možnosť porovnať s novým... celý příspěvek >
Motorová pila Oleo-mac, 2.7.2009
Ja som kupoval z Mount. unašač na kosačku castel resp. mounfield, pozor na os motora! Brigss ma 22 mm, Honda 25 mm, najmenej 5x som predajcovi povedal že mam motor Hondu, pri montáži som zistil že diera je primala, samozreme predal unašač na... celý příspěvek >
Jaký křovinořez, 23.6.2009
Som majiteĺom nového krovinorezu, chcem sa poradiť ako by mali by´t zoštelované obojplecové popruhy voči závesnemu oku na nosnej rurke, myslim tým či krovinorez pri zaveseni na oko má by´t v rovnováhe, aka vzdialenos´t by mala by´t medzi riaditkami... celý příspěvek >
Sekačky od Mountfieldu, 13.6.2009
Dˇakujem za ochotu, unašač mám zakupený, je to spolu aj s remenicou pre pojazd v jednom kuse, montaž nevyzera zložite, pôvodny je potrebne stiahnutˇso stahovakom a novy nasaditˇcez klin do dražky na hriadelˇ. Ak ustupia zdravotne problemy pustim sa... celý příspěvek >
Křovinořezy Komatsu-Zenoah?, 12.6.2009
Taktiež ma velmi zaujima čo sa konkretne prihodilo spominaným strojom, doposial´iba same chváli na túto značku, práve som pozeral na i teste že Zenoah v najnovšom hodnoteni malých krovinorezov ziskal titul "vítáz testu".
Sekačky od Mountfieldu, 9.6.2009
Vlastnim kosačku XSW 50 MHS z produkcie GGP zakupenu v Polsku, takmer stejny výrobok predáva Mout./ iba male kolesa a slabšia Honda 135 /. Sama chvála doposialˇ, ale po normalnom bezproblemovom koseni vysokej 45 cm trávy som zistil strihnuté poistne... celý příspěvek >
Krovinorez od Hondy, 30.5.2009
Tejto veci som si tiež všimol že výkony sú rádove menšie u SOLA. Zakúpil som nový krov. Kawasaki KBH 35 A s motorom TJ 35E, obsah 34,4 cm3, 1,6kW-2HP, tak je deklarované v dokumentoch, to iste je písané na strankach, konzultoval som taktiež s... celý příspěvek >
Krovinorez od Hondy, 12.5.2009
Prosil by som zverejniť o ktorý typ Sthilu sa jedna vo vašom príspevku. Ďakujem.
Jakou směs používáte k pohonu 2 T, 7.5.2009
Ďakujem za informacie ohľadom dotazu na olej 2T JASO FC.Zvlašť vyjadrujem vďačnosť p. J.S. Poznatky u predajcov zahr.techniky či predajni olejov ohľadom ich klasifikacii su žalostné až neuveritelne primitivne.Ochota mizerna - zaslať žiadaný olej... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika