Krovinorez solo 154 - názory



host - 62.14 (?)
18.6.2013 23:10

ziadna znacka Bugattechi na svete neexistuje..je to obchodne pomenovanie skladacky v Taliansku ktoru do SR dovazal a predaval BB Trade Martin ako krovinorezy Kawasaki az do momentu ked nastupil na trh skutocny dovozca tejto znacky... a potom musel to premenovat na Bugattechi. Skuste so dat do Googlu Bugattechi..nikde na svete nic nie je..iba na Slovensku.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
   
host - 154.156 (?), 13.6.2013 18:29

Tak som ho napokon kupil v MF za 395 eur, a už ho použivam 3 mesiace denne v prerezávkach a musim povedať že zatiaľ neľutujem že som ho kúpil, už na seba zarobil niekolko nasobne.Motor ide ako hodinky, štartuje výborne, zatial žiadne problemy a výkon je naozaj dobrý, na naletove dreviny po kalamite priemer aj nad 10cm,3-4m briezky a pod.není problém, ja viem že nič nevydrží večne, ale zatial som max.spokojný a za tu uvádzaciu cenu sa to oplatilo, aj ked teraz už nevedia čo by za neho pýtali.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 12.170 (?), 18.6.2013 13:01

Křovinořez SOLO 154 jsem si před 3mi týdny koupil v Mountfieldu v maxislevě. Předtím jsem 10 let používal CASTOR 45D bez jediného servisu na ploše přes hektar.

Solo 154 vydrželo ca 5 hodin práce. Teď je v Mountfieldu v servisu. Bůhví co s ním provedou. Co se stalo? Kouř ze spojky tavení plastů rachot... zaseknutí.  Solo 154 má větší výkon než CASTOR 45 a nižší spotřebu. Je však hlučnější a dle mé zkušenosti není pro profi nasazení. Při provozu z něj upadávají plastové kryty a vibrace též způsobují uvolňování spojů (za provozu doslova ztrácíte šroubky z motoru... já je naštěstí vždy stihnul došroubovat, tedy jen ty, co jsem si všimnul, že vylízají z děr). Tento produkt Vám nedoporučuji. Ing. Pavel Charvát

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 59.138 (?), 18.6.2013 16:17

Tak to ma prekvapilo, lebo mne sa zatiaľ nič nepovolilo, ani nezhorelo, ani nič podobne, skrutky mam zatial všetky.Z tých plastov mi raz odpadol plastový kryt na sviečke, aj to pri prevoze v kufri auta plnom lesneho vercajgu.Na začiatku sa mi pár krát stalo, že mi pri naklonení pri zapínaní na popruhy zhasol motor, ale už to nerobí, tak dufam, že ma nepostihne podobný osud.A čo Vam na to povedali v MF servise?nemali nejake pripomienky čo sa týka záruky a pod?Vraj servis v MF je katastrofa, aspoň podľa recenzií.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 62.14 (?), 18.6.2013 20:03

ciste krovinorezy Kawasaki su na trhu u nas len asi tri roky... cize ak ste robil tak s niecim inym a ten s motorom Kawasaki.A to uz nie je krovinorez Kawasaki, to by potom kazda kosacka s motorm Honda bola kosacka Honda.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 59.138 (?), 18.6.2013 22:04

kosy boli pod nazvom Bugattechi, made in Japan, teraz je to GS corp.japon.spol.kosa-Golden star cfb8d.To len aby si mal viac info.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 62.14 (?), 18.6.2013 23:00

cize nie vyzinac Kawasaki... dakujem za upresnenie, ale som si si bol isty ze 7 rokov nemoze mat nikto original Kawasaki.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 62.14 (?), 18.6.2013 23:10

ziadna znacka Bugattechi na svete neexistuje..je to obchodne pomenovanie skladacky v Taliansku ktoru do SR dovazal a predaval BB Trade Martin ako krovinorezy Kawasaki az do momentu ked nastupil na trh skutocny dovozca tejto znacky... a potom musel to premenovat na Bugattechi. Skuste so dat do Googlu Bugattechi..nikde na svete nic nie je..iba na Slovensku.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 59.138 (?), 19.6.2013 15:59

Mne je jedno kde to skladaju, ale BB trade to dovážal od GScorp.a u nich cez e mail som zistil že tie kosy aj s motormi dováža na slovensko BB..trade.Raz som si chcel u BB... kupiť 2 kusy, starý model dopredali a na nový model som musel čakať kým im príde kontajner -žeby z talianska? To mi povedal majiteľ,ktorý bol vtedy na predajni.Ale teoreticky je dnes už možné všetko.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 62.14 (?), 18.6.2013 23:11

a tym dovozcom originalov je Styl-Ivanov z Vranova uz asi 4 roky... a tzv Bugattechi ponuka BB Trade nadalej.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 59.138 (?), 19.6.2013 16:40

kedy ste boli naposledy v BB..,lebo ja som ich tam naposledy videl pred vyše 3 -rokmi ked som kupil posledný Tj 35 e, aj to len s kosou od talianskeho črepu zn.. -AMA-.teraz tam predavaju len Stihl a Dolmar-aspoň u nás.A už vtedy mi povedali že dopredavaju a že bude jeden dovozca a že budu za cenu skoro ako Stihl.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika