Příspěvky uživatele - 59.138

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Krovinorez solo 154 - názory, 19.6.2013
Tak možno som ja kupil jeden z tisic vydarených, alebo ten pan ing.kupil jeden z tisic nepodarených, či?
Krovinorez solo 154 - názory, 19.6.2013
Ja som to bral obrazne  a s rezervou, ja tiež mam v lese odrobene 20 rokov ale posledne roky od kalamity robíme komplet všetko od zalesňovania, vyžinačky, aj prerezavky takže som prešiel všetkým možným. A ten Castor nie je tiež len... celý příspěvek >
Krovinorez solo 154 - názory, 19.6.2013
takže to je 4-7 ha krat 15 rokov-toje asi tak 60-105 hektárov!!!A že bez servisu??? Ten Castor mal vyhrať všetky možné testy a byť zapísaný v sieni slávy!!! To nevydrží ani profi Stihl!!!
Krovinorez solo 154 - názory, 19.6.2013
kedy ste boli naposledy v BB..,lebo ja som ich tam naposledy videl pred vyše 3 -rokmi ked som kupil posledný Tj 35 e, aj to len s kosou od talianskeho črepu zn.. -AMA-.teraz tam predavaju len Stihl a Dolmar-aspoň u nás.A už vtedy mi povedali že... celý příspěvek >
Krovinorez solo 154 - názory, 19.6.2013
Mne je jedno kde to skladaju, ale BB trade to dovážal od GScorp.a u nich cez e mail som zistil že tie kosy aj s motormi dováža na slovensko BB..trade.Raz som si chcel u BB... kupiť 2 kusy, starý model dopredali a na nový model som musel čakať kým im... celý příspěvek >
Krovinorez solo 154 - názory, 18.6.2013
kosy boli pod nazvom Bugattechi, made in Japan, teraz je to GS corp.japon.spol.kosa-Golden star cfb8d.To len aby si mal viac info.
Krovinorez solo 154 - názory, 18.6.2013
Tak to ma prekvapilo, lebo mne sa zatiaľ nič nepovolilo, ani nezhorelo, ani nič podobne, skrutky mam zatial všetky.Z tých plastov mi raz odpadol plastový kryt na sviečke, aj to pri prevoze v kufri auta plnom lesneho vercajgu.Na začiatku sa mi pár... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika