Příspěvky uživatele - flader

Kompot do kvasu, 14.8.2014
Prave sme upratovali staru komoru a vystalo nam hodne poharov starej zavaraniny. Chcel by som sa spytat ci mozem pouzit tuto aj do kvasu. Chcel by som pouzit slivkovu zavaraninu, pretoze sliviek mam dost a chcem tento rok prvy krat skusit zalozit... celý příspěvek >
Cider, 14.8.2014
Takze ak som to spravne pochopil: 1, Vylisovat jablka a nechat ich kvasit 2, V momente ked sa mi chutovo bude zdat pomer alkoholu a sladkosti taky akurat podla mojej chuti, tak vsetko prevarit na 85°C na 20 minut 3, Hned stacat do flias a... celý příspěvek >
Krovinořez z Lidlu - Florabest - zkušenosti, 9.7.2014
nebol by som si taky isty s tymi dielmy Einhell, oficialne zastupenie v SR konci, tak ktovie ako to bude casom
Mazaci tuk pre Al-ko BC 4125, 8.7.2014
Dobry den, ospravedlnujem sa vopred ze otvaram nove vlakno, ale v jestvujucich som sa nedocital odpoved. Aky mazaci tuk uhloveho prevodu mam pouzit pre moje alko bc 4125. Teraz je tam daky modry tuk. Neviem ci mam niekde zhanat origos taky isty,... celý příspěvek >
Elektrická sekačka Viking, Stiga nebo Mountfield, 7.7.2014
10-12a uz nieje mala zahradka, neuvazoval ste radsej o benzinovej nez elektrickej kosacke?
Skusenosti s alko BC 4125 II, 3.6.2014
Aké sú vaše skúsenosti s týmto krovinorezom? Našiel som ho spomínaný v niekoľkých témach, ale vždy sa jednalo o prvú generáciu. Aké sú skúsenosti s druhou, prípadne v čom sú rozdiely?
Filter pre male jazierko, 7.5.2014
Možno hlúpa otázka, ale dali by sa na zlepsenie kvality použiť u tak malého jazierka "filtracne" rastliny? Ak hej, tak aké?
Filter pre male jazierko, 28.4.2014
Mam male 250l jazierko a mam problem so zelenou vodou. Aj ked som vodu vymenil po par dnoch zmenila farbu. Skusal som pouzit pripravok proti riasam ale bez vacsieho uspechu. Preto by som sa chcel spytat ci existuje nejaky filter pre tak male... celý příspěvek >
Hodnocení vari, 4.2.2014
Ja mam podobnu zostavu s motorom 160GCV a uplna spokojnost. Inak to znacenie pokial viem ja tak rozdiel bol v tom ze GCV malo rozvod typu OHC a GXV typu OHV. GSV je vylepsenie motora GCV s vyssou zivontostou. Ale mozno sa mylim e necham sa... celý příspěvek >
McCulloch CS 350 alebo niečo iné?, 11.1.2014
Neviem kto sem tahal cinu, alebo uz Hecht vyrabaju nebodaj v nemecku??? :D  Len tak pre zaujimavost, drzali ste niekedy vobec nejaku Dolmarku v ruke, ak ano ktoru? Alebo cerpate svoje informacie iba z internetu?
McCulloch CS 350 alebo niečo iné?, 11.1.2014
no neviem, ked som kupoval hobby pilu, tak som rpesiel vela diskuzii tu aj inde na nete a prave na PS 45 bolo najmenej staznosti na poruchovost, vyrazne menej ako an rozne Hecht a pdobne srandy... druha vec je, neviem ak ov cechach ale ja osobne mam... celý příspěvek >
McCulloch CS 350 alebo niečo iné?, 11.1.2014
mne to skor pripada ze autor je uz rozhodnuty, len potrebuje pre ciste svedomie aby mu to niekto odobril ze to je ten spravny vyber, ze sa nemyli...
McCulloch CS 350 alebo niečo iné?, 9.1.2014
Ja som si za podobnu cenu na obcasnu pracu na zahrade kupil Dolmar PS 45 a absolutna spokojnost. Cistil som s nou naletove dreviny, aj rezal agaty na polena.
Jablečný kvas, 18.10.2013
Dakujem pani, takuto odpoved som dufal ze dostanem, ako vravim som amater a pottrebujem nieoc jasne a strucne :)
Jablečný kvas, 17.10.2013
Ospravedlnujem sa, ze som svojim jednoduchym prispevkom a otazkou rozputal takuto hadku. Jablka som chcel nalozit len preto, ze u nas ich nema kto zjest a bolo mi ich luto vyhodit na kompostovisko, ale zda sa, ze to bude asi jedine spravne... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika