Křovinořez ABG 430 HB - strunová hlava



   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3   
                     
host - 13.241 (?) 
27.5.2009 22:16

No nevím, zda musí mít hlava označení universal. Koupil jsem za 3 stovky hlavu T35 a pasuje bez problémů. Universal by stála dvojnásobek...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
                     
host - 38.211 (?), 5.2.2010 11:17

Strunová hlava od TECOMEC se montuje rovnou na šroub čouhající z převodovky, čili stačí zaaretovat podložku a hlavu našroubovat a dotáhnout jen rukou, na levý závit nemusím upozorňovat. Hlavy s univerzálním uchycením vyžadují delší montáž pomocí podložek - většinou se musí celá hlava rozložit - je to nešikovné... 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 93.188 (?), 9.9.2010 14:15
Pekný deň:) Ja som si kúpil ABG 430 HB pred vyše 5 rokmi(10 300sk so zľavou) až doteraz mi slúžil bez problemov! A to som ročne na ňom pokosil 12 až 14 000m2 ročne!!! Neviem si ho vynachváliť, je to super mašinka. Jediný problém nastal, pred pár mesiacmi, keď mi odišlo tesnenie na karburátore, ale to sa dalo čakať, keď som motoru nedal poriadne ani vydýchnuť:) ...teraz sa mi rozpadla strunova hlava, a tiež rozmýšľam nad novou.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
midol - (3) - 48.169 (?), 4.5.2010 9:54

Děkuji za radu. Od té doby, co jsem originál hlavupo pár měsících zahodil a používám univerzální T 35 od Hq jsem spokojeny. Jen s těmi řidítky ještě musím něco vymyslet.  Ale aspoň už neprohrabuji trapně trávu při hledání pružiny...  :-)    Jinak celkem solidní stroj, spokojenost

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 207.54 (?), 1.9.2009 10:59

Který průměr závitu se hodí na ABG 430?,Jan Royt

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 67.14 (?), 5.5.2010 19:39
neviete ako na tento krovinorez namontovat ten noz? Taky trojity to je, ale podla navodu to nejde a ani niako s prilozenym materialom, Neviem co stym. Diki
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 159.58 (?), 7.6.2015 13:42

Dobrý den, při zakoupení vysoká spotřeba 1nádrž na 1H a olej 1:25.Po ůpravě výdrž 2H a poměr 1:50.Za studena startuji plyn se sitičem napumpuji a poté sitič stáhnu a plyn.Olej používám TSF, AWAY atd. ale ne 2T a ostatní nízko otáčkové.Jinak levný a spolehlivý za 5let používání žádný problém.Vydělal a vydělává více peněz než stál.T.U.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 87.149 (?), 26.8.2010 6:52

Dobrý den, máme stejný problém, včera se nám taky rozpadla hlava, celá rodina celé odpoledne marně hledala pružinu!! Snad jí někde koupíme!

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2,  3   
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika