křovinořez



host - 54.87 (?)
17.5.2007 6:38
Pane host ...212.22. Skuste mi poradit, asi sa vyznate, keby som na Slovensku kupil TH43DX cez hej.sk, co je obdoba kasa.cz,  aj ked za prehnanych  16.947,00 Sk,  kde a kolko je servisnych miest na Marunaku na Slovensku.Hladal som na nete a nic. Predpokladam, ze je to tu umiestnovane od dovozcu z CR.
Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
                     
host - 170.224 (?), 16.5.2007 10:49
Neviem akú cenu dáte za  TH43DX, ja by som to rozhodne nahradil, ak ste sa rozhodol výhradne pre TH43DX, krovinorezom SOLO 143B. Dôvod, SOLO má ten istý motor Kawasaki, ale celý stroj je prešrobovaný na TORX, dáva tam spojku aku má aj DOLMAR MS-25 a MS-290, váži  7,9 kg, nemá papierový filter, stojí 11.900,- Kc v tej istej výbave ako TH43DX a v neposlednej rade 120 servisných miest v ČR, aby sa Vám nestalo ako to ako prispievatelovi dotazu o chudobnej zmesi TH43DX, ked sa asi nemá kam obrátiť na servis.   
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 212.22 (?), 16.5.2007 11:07
Možná jsem špatně četl, ale nevšiml jsem si že by tazatel nemohl nají servis. Marunaka má servisy mimo jiné tady:
http://www.garland.cz/servisy/servis_zahrada_seznam.php
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 45.133 (?), 16.5.2007 20:17

Plně souhlasim s panem 170.224, tento křovinořez splňuje všechny požadavky tazatele a i do budoucna je to velmi dobrá volba, výkonová rezerva, spousta servisů a hlavně stojí úplně stejně co Marunaka.

S pozdravem Mára

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 48.24 (?), 16.5.2007 20:54

Děkuji všem za názory. Také jsem si všiml, že Solo 133 i 143 používá stejné motory Kawasaki jako Marunaka 34 a 43. Jak pan J.S. píše, je důležitým hlediskem dostupnost servisu. Ještě jsem si všiml jednoho rozdílu mezi Solo a Marunaka, a to je hmotnost. Lépe vyznívá ve prospěch Sola. A cena? Víceméně je stejná.+/- 500 Kč při nákupu přes internet.Asi jsem se již rozhodl. P.B.  

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 212.22 (?), 16.5.2007 23:48
Pak jste si vybral křovinořez s menším výkonem a bez antivibračního systému.
Doufám že budete spokojen.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 54.87 (?), 17.5.2007 6:38
Pane host ...212.22. Skuste mi poradit, asi sa vyznate, keby som na Slovensku kupil TH43DX cez hej.sk, co je obdoba kasa.cz,  aj ked za prehnanych  16.947,00 Sk,  kde a kolko je servisnych miest na Marunaku na Slovensku.Hladal som na nete a nic. Predpokladam, ze je to tu umiestnovane od dovozcu z CR.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 212.22 (?), 17.5.2007 10:11
Nevím zda jsem poslední větě správně porozuměl, ale zastoupení pro SK neznám. Jsem jenom servisák který v rámci dostupnosti náhradních dílů opravuje snad vše mimo Mauntfieldu.
Cenu tam máte vyšší, no s přihlédnutím na kurz koruny se to ještě dá.
Co bych vám doporučoval je, abyste se před koupí kontaktoval s prodejní firmou (nejlépe telefonicky) a chtěl po nich seznam záručních i pozáručních servisů na stroj v tomto případě TH 43 DX v nejbližším okolí vašeho bydliště. Též se nezapomeňte zeptat zda je možno v případě poruchy jim stroj dopravit k opravě či údržbě. Když vám uvedou telefonní čísla a adresy, hned si je ověřte zda jsou servisy také funkční.
Jestli vám na všechny otázky odpoví negativně, stroj nekupujte!
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 219.66 (?), 17.5.2007 12:50
Ak si myslite, ze cenou TH 43DX sa to este da, tak pre porovnanie tu uz spominane SOLO 143 stoji 14.900,- Sk a Marunaka cez internet na Slovensku  16.947,- Sk. Pritom v CR su ceny skoro rovnake.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 212.22 (?), 17.5.2007 15:23
Cenovou politiku na Slovensku neznám, ale myslím si že jako u nás mohou být ceny jedné věci v různých obchodech různé. Tady jako u nás je potřeba hledat možnosti nákupu a ceny.
V minulém roce byla Marunaka v akci a například TH48DX stála (aspoň u nás) 11500,- včetně DPH.
Antivibrační systém je samozřejmě nárůst váhy a peněz, ale při tak velkých kubatůrách  (43) nebo dokonce vyšší  je to dobrá věc, aspoň dle mých zkušeností. A to nehledě na nový tvar řídítek, které dávají větší prostor pohybu obsluze a nemalou mírou též se podílejí na antivibraci.
Rozhodně to tu nepíši z důvodu nějaké propagandy, nemám s Marunakou nic společného, kromě toho, že ji jako jiné stroje sem tam prodáme. Když se někdo přijde poptat doporučíme ji proto, že se nám "nevrací" a cenově i vývojově je na tom velmi dobře. Z druhé starny je trochu náročnější na správnou předprodejní montáž.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 120.31 (?), 17.5.2007 15:50
Prominťe že se vám pletu do debaty ,ale taky uvažuji o koupi křovinořezu a ta marunaka mě docela zaujala, tak bych se chtěl zeptat kde jsou v jihomor. kraji prodejní místa.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika