Jednoosý traktor - fréza TJ 6,5



micik45 - (3) - 203.217 (?)
10.12.2016 16:34

zdravím majitele TJ. Před měsícem  jsem TJ, koupil a nemám s tím ani ty nejmenší zkušenosti, Mám dotaz ohledně startování a zabudování startérunze stodvacítky. Jediné místo pro zabudování startéru je asi a levo z pohledu řidiče, ale mám dojem že se tam startér tak blízko u závěsu nevejde. Nevím vůbec tomu nerozumím. A ještě jedna prosba o radu. Ohledně žhavící svíčky. Z čeho tam pasuje a nebo se snad musí dělat nějaká ůprava na hlavě válce? Prosím o radu, Pokud možno i s fotem. Předem díky všem

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  <  6,  7,  8,  9,  10  >   
                     
host - 163.220 (?), 7.1.2012 17:22

Zdravím pan Michal môžeš mi poradiť ak by som si namontoval žhaviacu sviečku že ako ju čo najednodukšie zapojiť či sa to dá aj tak že +pol na sviečku a -pol je na kostre resp.na hlave, alebo sa to tak nerobí?Ďakujem za radu Ľubo.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
micik45 - (3) - 203.217 (?), 10.12.2016 16:34

zdravím majitele TJ. Před měsícem  jsem TJ, koupil a nemám s tím ani ty nejmenší zkušenosti, Mám dotaz ohledně startování a zabudování startérunze stodvacítky. Jediné místo pro zabudování startéru je asi a levo z pohledu řidiče, ale mám dojem že se tam startér tak blízko u závěsu nevejde. Nevím vůbec tomu nerozumím. A ještě jedna prosba o radu. Ohledně žhavící svíčky. Z čeho tam pasuje a nebo se snad musí dělat nějaká ůprava na hlavě válce? Prosím o radu, Pokud možno i s fotem. Předem díky všem

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
fanous p - (2) - 144.242 (?), 9.11.2009 12:20

ahoj! k lepsim startum se take daji pouzit samozapalne zapalniky ktere se daji sehnat v agrozetu ceske budejovice, prave jsem si koupil dve baleni, jedno baleni 100ks-600kč +postovne, jsou dobre.

a mam doma nevyuzitou original prstovou kosu na tj 6,5 ale bez nahonu jinak kompletni, tak kdyby nekdo mel zajem urcite se domluvime, franta  

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 32.207 (?), 12.1.2014 12:43

Vláďo bylo by dobré zobrazit jak jsi přidal startér ze Š 120 na frezku. Dík za odpověď Karel, couda.k.janousek@seznam.cz

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 176.7 (?), 4.1.2010 21:26

Dobrý den,

náhodou jsem zabloudil na tuto diskuzi, chtěl bych Vás upozornit, že používání doutnáků při startování má svá negativa. Zbytky po spálení doutnáku sice z velké části vyletí ven, ale některé zbytky se mohou dostat do pístních kroužků a tyto se mohou "zapéct" na pístu.Potom je ztráta komprese a netěsnoti kroužků. Byl jsem na toto upozorněn při koupi TZ 4 K14 v roce 1990 pracovníkem servisu v bývalém Agrostroji Prostějov.

Startování s pomocí oleje tato negativa nemá.

           S pozdravem           Luboš Z.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
micik45 - (3) - 203.217 (?), 13.12.2016 18:20

ahoj Vláďo, taky by mě zajímalo připojení  startéru ze stodvacítky, Pokud možno pošli  i foto, Předem díky za radu, startér už mám ale nerad bych něco skonil

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 56.57 (?), 7.11.2011 0:43

dobrý den reaguji na váš příspěvek že máte m-6,také jsem ji koupil a zajímalo by mě zda při zapnutém pojezdovém náhonu jde nějak udělat aby freza nejela, jde mi o to že při pojezdovém náhonu si mohu zvolit rychlost a sílu.Na levé straně dole je nějaká páčka ale nevím na co se používá děkuji za odpověd

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 27.106 (?), 12.11.2011 6:31
Tou páčkou se právě ten pojezd vypíná takže fréza stojí a vývodový hřídel se točí podle zařazené rychlosti.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 69.62 (?), 17.12.2011 11:04

dobry den chtel bych si poridit frezu PF 62 nebo TJ 6.5 ale potrebuji aby mnela vyvodovou hridel ktera se da zapnout sama a reza bude stat na miste coz asi jde ale netusim jestli PF 62 tuto kmoznost ma taky. a pak by mne zajimalo jestli je vyvodovej hridel stejny jako u traktoru jestli by nanej sel nasadit kardan.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
fanous p - (2) - 144.242 (?), 9.11.2009 12:29

ahoj lubosi! mam taky žt n 138-a, a taky bez nahonu ale kdybys mel o ni zajem na nahradni dily tak je k mani, nebo kdokoli kdo by chtel je take komplet ale bez nahonu, a kde sehnat ten nahon to netusim. franta   

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  <  6,  7,  8,  9,  10  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika