Jednoosý traktor - fréza TJ 6,5



host - 25.95 (?)
9.2.2009 15:16

Ahoj. TJ je opravené poorať som stihol, ale v súčastnosti robím elektroinštaláciu, a chystám sa robiť podobnú opravu brzd ako Ľuboš, aj chcem dať valec na výbrus.           Michal

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
                     
host - 19.53 (?), 29.11.2008 20:39
Dobry den koupil jsem si frezu TJ 6.5 a chci udělat novy vybrus na motoru mohl by mi někdo poradit kde to dělaji. Nebo jestli to jde ještě koupit valec a pist.Předem děkuji
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 99.58 (?), 2.12.2008 17:56

Zdravím

Výbrus urobia na každom kroku len si to stačí zadať do vyhľadávača. Valec a piest sa ako nové kúpiť už nedajú.Firma vie odliať aj nový valec. Viem poradiť kde zohnať valec po výbruse len to nemôžem uviesť lebo by bol príspevok z fóra vymazaný. Ja chcem dať spraviť výbrus ťiež teraz cez zimu. Michal

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
kment - (6) - 88.15 (?), 2.12.2008 19:40

Zdravím příznivce těchto strojů. Jen pro doplnění uvádím, že tyto stroje posloužily jako základ / samozřejmě se silnějšími motory 1D-90/ pro horskou sekačku TH-4K2-10 /taková bugina s dvojmontáží a čelní lištou / a dále pro nářaďový traktor TN-4K2-10 /český kultivák RS/ Měl jsem dlouhá léta tuto frézu, momentálně mám předchúdkyni s ozn. M-6. Léta jsem sháněl, bohužel nesehnal tovární vozík s náhonem zadní nápravy a sklápěčkou. Foto uvedených strojů,  vleku a veškerého továrního nářadí mohu případným zájemcům zaslat.  Pardubice

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Luboš Hampl - (20) - 235.12 (?), 17.12.2008 20:45

Zdravím Vás, zrovna dělám údržbu brzd, při které jsem zjistil, že mám od oleje prostor kotoučů a obložení, takže asi mám špatná gufera, zatím to řešit nebudu, až podle toho v jakém to bude rozsahu. Proč ale píšu, chci se zeptat zda má někdo již zkušenost s demontážá nohavic a poloos a výměny gufer.  Díky za příspěvky,  Luboš

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 159.154 (?), 6.2.2009 16:33

Zdravim všetkych. Michal podarilo sa ti opravit tvoje tjčko? Stihol si s nim ešte poorat?  Tono.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 25.95 (?), 9.2.2009 15:16

Ahoj. TJ je opravené poorať som stihol, ale v súčastnosti robím elektroinštaláciu, a chystám sa robiť podobnú opravu brzd ako Ľuboš, aj chcem dať valec na výbrus.           Michal

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 159.154 (?), 10.2.2009 16:30

Zdravim. Chlapi čo poviete na 25 kg zavažie na kolesa pri orbe. Ma to nejaku vyhodu alebo nejake minusi? Tono.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Jiříček - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (463) - 211.38 (?), 10.2.2009 20:14

Samozřejmě plus.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 137.5 (?), 10.2.2009 21:44

Závažia do kolesa sú už ako Pán Kohoutek povedal plus. Ja som si ich zaobstaral, a keď oriem s TJ a ponorým ho do zeme drží brázdu bez toho aby som sa ho držal. Len tá manipulácia s ním je veľmi ťažká lebo zo závažiami má okolo 500 kg a to je na človeka veľa. Oral som zatiaľ len tak že som za ním chodil. A však požičial som si od suseda nosič náradia za Terru a vyskúšal orať s ním. Orie sa s ním perfektne a je to najmenej o polovicu menšia práca ako za ním chodiť a trápiť sa. Vrele odporúčam.     

Michal.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 9.123 (?), 20.2.2009 15:28

zajimalo by mne kde se dají sehnat ta závaží do kol.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?30.4.2024
Úprava vody magnetickým polem29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika