Japonský malotraktor Kubota



host - 223.3 (?)
16.12.2011 18:05

Zdarec, mám Kubotu B1600 uzávěrku zadního dif.má a zuřivě sháním někoho kdo má také tento traktor. Řeším reklamaci řazení za jízdy a nikdo mi zodpovědně neřekne jestli tento traktor může řadit za jízdy, nebo jen v klidu. Martin

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4,  5   
               
host - 3.83 (?), 8.3.2010 23:08

Pokud jsou pro Vás "číňané" moc velcí a hledáte menší a obratnější stroj pak nechápu, co by Vám zde tak asi mohl kdo odpovědět.

Podívejte se na stránky "dovozců" starších jap.malotraktorů(např.výše zmíněných) a máte jasný hrubý přehled o možnostech Vašeho výběru ve Vámi určené cenové hladině starších strojů.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 60.65 (?), 3.12.2011 20:05

Dobry den,

nevite nekdo - ma Kubota 1600 nebo 2100 uzaverku diferencialu a jakou ma prevodovku? Dekuji, Milda.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 223.3 (?), 16.12.2011 18:05

Zdarec, mám Kubotu B1600 uzávěrku zadního dif.má a zuřivě sháním někoho kdo má také tento traktor. Řeším reklamaci řazení za jízdy a nikdo mi zodpovědně neřekne jestli tento traktor může řadit za jízdy, nebo jen v klidu. Martin

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
HONZAD - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (497) - 176.214 (?), 16.12.2011 18:59

Já mám B 7001 a tam rozhodně řadit za jízdy nelze, myslím že B1600 na tom bude stejně.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 19.98 (?), 16.12.2011 21:11
Tyto a podobné typy traktorů z podobných let výroby nemají žádné synchrony.Výhodou je naprostá jednoduchost a spolehlivost převodovek(pokud neřadíte přes zuby).Nevýhodou výše zmíněná nemožnost řazení za jízdy. Je to ale vcelku jedno, protože při běžných provozních rychlostech a použitém zpřevodování se tyto stroje rozjedou z místa na jakýkoliv rychlostní stupeň,záleží na zatížení.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 213.195 (?), 26.2.2012 18:36

U Kuboty 1600 jde řadit bez problemu za jízdy, ale musí být v převodovce hydraulický olej ne převodový, muzete vyzkoušet mám tento typ. Mirek

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 210.64 (?), 7.4.2013 11:46
Proč nejde řadit za jízdy, u nesynchronizovaných převodovek se používá meziplyn, je to u japonců jinak?
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 211.16 (?), 14.12.2013 12:29

Dobry den koupil jsem si malotraktor Yanmar F15D jsem s nim docela spokojen akorat mi prodejce zamlcel rok vyroby a tvrdil mi rok 1997 ale to byl velkej omyl a take se mnou prestal komunikovat když jsem na nem žadal aby mi sehnal nahradní díl a filtry do dneska je od neho nemam a tak jsem oslovil jineho dodavatele tak jsem filtry sehnal ale nahradní díl tezko sezenu.Jsem proto pro malotraktor novy a mam zajisteny servis a povolení jezdit po nasich komunikacich to u bazarovych traktoru nelze a hlavne takomunikace s prodejcema je horsi nez jsem si myslel delat mrtveho brouka je u nas to nejlepsi.Taky jsem oslovil jednoho prodejce ktery ma nahradni filtry ale zdelil mi ze mi je neproda ze jsem u nej malotraktor nekoupil tak tomu rikam jednani prodejcu.Koupil jsem malotraktor v Českych budejovicich a toho pana uz radsi v zivote nechci potkat jeho jednani me udivuje.Schanim uz rok nahradni dil na predni nahon a jeto kardanovy kloub v zadni casti u prevodovky tak muj malotraktor jezdi bez predniho nahonu protoze panove tam namontovali neco podobneho ufrezovali drazku v kloubu vse bylo v poradku zaruku jsem mel 1rok tak to vydrzelo jezdim s nim do lesa a tam ho obcas potrebuji Tak vsem doporcuji koupit malotraktor novy nebo si vzit sebou cloveka ktery tomu rozumi.Neverim uz pomalu nikomu mam mezi nima asi tri ktery jsou slusni.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 249.122 (?), 2.9.2015 22:18
Dobry den, chcem si kupit malotraktor do vinice ktora je na kopci, ale neviem sa rozhodnut ci nejaku japonsku znacku alebo skor nrjake TK a podobne. Hlavne zhladiska nahradnich dielov a spolahlivisti. Dakujem Prosim o radu popripade aj na mail. kristian.katona@gmail.com
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2,  3,  4,  5   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika