Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Dobry den koupil jsem si malotraktor Yanmar F15D jsem s nim docela spokojen akorat mi prodejce zamlcel rok vyroby a tvrdil mi rok 1997 ale to byl velkej omyl a take se mnou prestal komunikovat když jsem na nem žadal aby mi sehnal nahradní díl a filtry do dneska je od neho nemam a tak jsem oslovil jineho dodavatele tak jsem filtry sehnal ale nahradní díl tezko sezenu.Jsem proto pro malotraktor novy a mam zajisteny servis a povolení jezdit po nasich komunikacich to u bazarovych traktoru nelze a hlavne takomunikace s prodejcema je horsi nez jsem si myslel delat mrtveho brouka je u nas to nejlepsi.Taky jsem oslovil jednoho prodejce ktery ma nahradni filtry ale zdelil mi ze mi je neproda ze jsem u nej malotraktor nekoupil tak tomu rikam jednani prodejcu.Koupil jsem malotraktor v Českych budejovicich a toho pana uz radsi v zivote nechci potkat jeho jednani me udivuje.Schanim uz rok nahradni dil na predni nahon a jeto kardanovy kloub v zadni casti u prevodovky tak muj malotraktor jezdi bez predniho nahonu protoze panove tam namontovali neco podobneho ufrezovali drazku v kloubu vse bylo v poradku zaruku jsem mel 1rok tak to vydrzelo jezdim s nim do lesa a tam ho obcas potrebuji Tak vsem doporcuji koupit malotraktor novy nebo si vzit sebou cloveka ktery tomu rozumi.Neverim uz pomalu nikomu mam mezi nima asi tri ktery jsou slusni.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 18 a číslo 17.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika