Jakou sekačku do 10 000 Kč



bunny - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (813) - 67.176 (?)
4.6.2017 8:36

199.94:  keď niekto participuje na predaji, resp. je priamo obchodný zástupca a ide mu o predaj, tak je min neetické, aby sa tváril ako užívateľ.

na fórum prídete po radu, lebo nemáte s niečím osobnú skúsenosť. tu rozum v hrsti nepomôže. je rozdiel, či vám odpovie obyčajný užívateľ alebo predajca, ktorému záleží na predaji. 

nie som vysadený na žiadnu značku, dobre viete, že som písal, že mám stroje rôznych značiek a dokonca nemám ani žiadnu čínu. ani tu na žiadnu značku nekydám špinu, žiadnu nechválim.  

takže aký krovinorez máte?! :D 

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  <  6,  7,  8,  9,  10  >   
               
host - 175.210 (?), 3.6.2017 23:30

Jó, nejspíše má prd, akorát chce někoho vytočit tajnou značkou a jednou nádržkou na dvacetpět arů.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 199.94 (?), 4.6.2017 7:37
Pánové, já nevytáčím, na rozdíl od pána s čínou na hektarech, Bunnyho a dalších. Mám křovinořez s japonským motorem. Značku psát nebudu, máte internet, tak si najděte, kdo co vyrábí. Hned by se ze mne stal prodejce, že Bunny. Porovnávám čínu, kterou jsem do nedávna měl a po ní mám značku.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
bunny - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (813) - 67.176 (?), 4.6.2017 8:09

199.94: ako vás konkrétne vytáčam ja?!  bol raz jeden pán, ktorý bol obchodný zástupca jednej firmy(preukázateľne) a na fóre vystupoval ako spokojný užívateľ (nie na tomto). potom vymenil produkt a zase bol "len" spokojný užívateľ. ospravedlňujem sa, že som alergický na také "praktiky". tým nemyslím vás. takže aký krovinorez vlastníte, sme všetci zvedaví! 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 199.94 (?), 4.6.2017 8:24
Bunny odpovídal jsem pánovi, že prý vytáčím. Z toho, co jsem stačil přečíst, zde vytáčí jiní. A nemůže být obchodní zástupce spokojený uživatel, vždyť fóra jsou plné reeklam na všechno. Rozum do hrsti a potom jít nakupovat. Já jsem se nechal ovlivnit, že čína bude na moje sečení stačit a musel jsem koupit značku. Nevadí Vám, že prodavači číny strojky na práci stovek metrů čtverečních nabízejí na tisíce metrů a ani jim nevadí, že lžou svým zákazníkům, co Bunny? Jste vysazený na značku, jakoukoliv a teď nám prozraďte, kolik číny jsem si koupil Vy sám.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
bunny - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (813) - 67.176 (?), 4.6.2017 8:36

199.94:  keď niekto participuje na predaji, resp. je priamo obchodný zástupca a ide mu o predaj, tak je min neetické, aby sa tváril ako užívateľ.

na fórum prídete po radu, lebo nemáte s niečím osobnú skúsenosť. tu rozum v hrsti nepomôže. je rozdiel, či vám odpovie obyčajný užívateľ alebo predajca, ktorému záleží na predaji. 

nie som vysadený na žiadnu značku, dobre viete, že som písal, že mám stroje rôznych značiek a dokonca nemám ani žiadnu čínu. ani tu na žiadnu značku nekydám špinu, žiadnu nechválim.  

takže aký krovinorez máte?! :D 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 199.94 (?), 4.6.2017 8:56
Nemáte žádnou čínu a na značky se nanášíte. Takové ty klimatizované odchody jsou Vaše Bunny a nejen tyhle nanášky. Nejste fér kážete vodu a pijete víno a ani žádnou radu jsem od Vás nestihl přečíst. Kupte si čínu a budete překvapen, pokud skutečně máte něco značkového, jaký je rozdíl. Po číně mám křovinořez Active s japonským motorem Subaru.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
bunny - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (813) - 67.176 (?), 4.6.2017 11:27

199.94: keď ako majiteľ stroja napíšem, že mi po práci s ním mravenčia ruky, že má dosť veľké vibrácie, tak to je nanašanie sa na značku?! rovnaký problém tu popisovali viacerí. rovnako ako viacerí popisovali problém so štartovaním horúceho motora. čo je na tom zlé? pre mňa osobne je hodnotnejšie vyjadrenie majiteľa, ktorému je jedno čo si kúpim a nie niekoho, kto má záujem na predaji. 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 199.94 (?), 4.6.2017 14:22
Bunny co tu píšete, vždyť se Vám nelíbí klimatizovaný značkový servis, nelíbí se Vám že si chválíme značky. Proč nejdete do servisu, když máte problém se startováním? Jak jste poznal, že ten, který seče hektary s čínou ji neprodává?
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
bunny - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (813) - 67.176 (?), 4.6.2017 15:19

199.94: Písal som, že sa mi páčia prázdne, klimatizovné predajne značkovej techniky a aj vďaka tomu chápem, prečo tu tak kopete ručičkami, nožičkami :D alebo viete čo, kľudne robte. ja vám to odpustím :D 

ten čo písal, že seká hektáre, tak si robil srandu, na čo som ani nereagoval. každý, kto nepije vodu z vedra tak to videl! pre istotu aby to bolo jasné, že len trepe, tak tam dal aj to, že to dá na dve nádržky :) ja za to nemôžem, že tomu nechápete. ale aj to vám odpustím! :D 

edit: uniká mi podstata, čo vlastne riešite. písalo sa tu o zlých, hrozných, kazových strojoch a neviem akých strojoch z číny, tak som napísal, že toto robia aj "kvalitné" značkové stroje, uviedol konkrétn príklad s tými, že rovnaké skúsenosti majú viacerí. v prípade, že budete potrebovať niečo dodatočne vysvetliť, tak rád sa vám budem venovať... 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 101.160 (?), 4.6.2017 16:23
Bunny třepete ručičkami, jako malé děcko, když někdo napíše, že měl problém se značkovým strojem. A kolik je číny v popelnicích, přehlížíte. Nečetl jsem tak pozorně Vaše vstupy, tak se nenanášíte do značkových klimatizovaných prodejen, že jsou prázdné a jak víte, že jsou prázdné. A Bunny kdyby tomu, co tu trepe o hektarech s čínou nenapsali, že trepe, tak si další, jako já koupili čínu. A Vy jste na to ani nereagoval, tak a měl jste, i když pijete víno. A kdyby jste toho vína nepil tolik, neunikala by Vám podstata, co řeším. Koupil jsem čínský křovinořez a byla s ním hrozná práce, vzápětí se pokazil. Potom jsem koupil značkový, stál 2 krát tolik a jsem velmi spokojený. Tak tohle řeším, snad někomu ušetřím peníze a čas a koupí si kvalitní značkový výrobek hned. Tahle diskuze je velmi vhodná řešit čínu a kvalitní značkové stroje.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  <  6,  7,  8,  9,  10  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika