Jakou sekačku?



host - 89.30 (?)
10.7.2007 7:39
Já bych doporučil značku STIGA (Já ji koupil na Karlovarské v Praze). Důrazně varuji před nákupem v marketech. Cena je možná nižší, ale až dojde na reklamaci, nebudete několik měsíců sekat. Dále varuji pčřed značkou McCulloch. Koupil jsem ji vloni v Bauhausu a nyní už třetí měsíc čekám na nové hnané pojezdové kolo s vyčeasaným ozubením. A se mnou, jak jsem se dozvěděl desítky dalších šetrných majitelů sekačky McCulloch Edition one.
Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
Stránky: 1,  2   
sprg - (3), 10.7.2007 7:18, zobrazeno: 14431x

Dobrý den..

Rád bych pořídil benzinovou rotační sekačku. Použití na dvorek a zahradu. Každopádně by měla mít pojezd. Cena kolem 13 tis. Klidně může být i míň. Nerozumím tomu a proto se obracím na vás. Chci prostě to nejlepší, co se dá za dané peníze pořídit. Koukal jsem na sekačky ALKO. Ale rád bych slyšel názory zkušených. Zahrada má cca 2500 m2. Není však zatravněna celá. Je vhodné kupovat sekačku přez internet? Který obchod doporučujete? Děkuji všem.

Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 128.122 (?), 10.7.2007 7:23

Zdravím

Takže pokud to má být do 13 tis, tak jako nejrozumnější volba se mi jeví AL-KO 520BR H-Wheeler , za ty peníze poskytuje opravdu hodně. O jejich výhodách si můžete přečíst, nebo jestli už jste četl, pak není co řešit.

S pozdravem Mára

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 89.30 (?), 10.7.2007 7:39
Já bych doporučil značku STIGA (Já ji koupil na Karlovarské v Praze). Důrazně varuji před nákupem v marketech. Cena je možná nižší, ale až dojde na reklamaci, nebudete několik měsíců sekat. Dále varuji pčřed značkou McCulloch. Koupil jsem ji vloni v Bauhausu a nyní už třetí měsíc čekám na nové hnané pojezdové kolo s vyčeasaným ozubením. A se mnou, jak jsem se dozvěděl desítky dalších šetrných majitelů sekačky McCulloch Edition one.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
sprg - (3), 10.7.2007 11:10 Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 109.57 (?), 10.7.2007 12:21
Já zákazníkům radím kupte si to co vám tam kde to kupujete spraví, takže doporučuju zajít si do nejbližšího krámu kde to nejen prodávají ale i spravují a tam se po dohodě domluvit na konkrétním stroji. Jako prodejce nejvíc zbožňuju zákazníky, kteří aby ušetřili kačku jedou třeba přes půl světa ale až se něco pokazí je jim o tam daleko a člověk aby sháněl a sháněl. Já prodávám stroje společnosti WERCO a ač letos jejich stroje mají po sobě nálepky HECHT jde o již dlouhou dobu prodávané stroje MARINA na který Pražáci onu nálepku vylepili. Doporučuji MARINU (Hecht) GT 53 SB XTS.
na www.werco.cz najdete vác i toho nejbližšího prodejce.
Jinak kvůli kolu McCulloch kontaktujte prodejce Husqvarny, můžou jej taky objednat.
Zdeněk z Orlové
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
Luboš - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (60), 10.7.2007 12:37
Pan 89.30
To je nějaký divný, s náhradními díly jsem problém nikdy neměl.
A to v tomto případě vzniká již po 30 dnech neopraveného stroje nárok na vrácení peněz, nebo výměna.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 89.30 (?), 11.7.2007 8:10

Tuto odpověď jsem obdržel po dotazu, proč opravny nemají k dispozici po několik týdnů náhradní kolečka.

Dobrý den,

s odvoláním na Vaši zprávu sdělujeme následující. V žádném případě se nejedná o jinou kvalitu strojů prodáváných v obchodních řetězcích nebo v prodejní síti naší společnosti. Avšak, některé modely sekaček vyráběné ve výrobních závodech naší společnosti jsou dováženy řetězci do ČR napřímo a nejsou zcela shodné s provedením, které je dováženo naší společností. Z tohoto důvodu došlo k opětovnému objednání koleček s určitým zpožděním a momentálně je skutečně nemáme k dispozici, ale dle aviza dodavatele jsou již na cestě. To znamená, že zásilku můžeme očekávat cca do 7 praovních dnů.
Za tuto situaci se omlouváme.

S pozdravem,
technical department
Husqvarna Cesko s.r.o.
Na Krecku 365
109 00 Praha 10
Czech Republic

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 11.99 (?), 11.7.2007 8:49
Já se přiznám, že taky nechápu proč jste to nechal dojít tak daleko. Vždyť už jste mohl mít dávno své peníze zpět nebo vyměněnou sekačku. Jak se zdá, tak sekat máte čím tak proč neodstoupit od kupní smlouvy. Vše hovoří ve váš prospěch. To vše za předpokladu, že ona závada byla uznána za reklamační, což jste pro mě zcela jasně neuvedl, ale beru jako že ano.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
Luboš - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (60), 11.7.2007 9:54
Přesně tak, je dobré sekačku reklamovat tam kde jste ji koupil a když to do třiceti dnů neopraví, tak máte vyhráno. V dopise je psáno o sedmi dnech, takže po tak dlouhé době co píšete není o čem mluvit. To si zase nesmíte nechat líbit!
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
sprg - (3), 11.7.2007 11:05
Takze uz vim, jak se chovat pri reklamaci, ale ted mi jeste prosim poradte, kterou tu sekacku si mam koupit...
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?8:04
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika