Jakou benzínovou rotační sekačku?



   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4,  5   
                     
host - 9.2 (?) 
9.3.2012 21:04

Na uvádění výkonů a točivých momentů dávejte velký pozor - šejdíři z MTFD uvádí podle staré normy maximální výkony, ale dnes se běžně používá nová standardizace dle SAE J1349, nařizující uvádět výkony provozní, nikoliv maximální, údaje jsou tak mnohem věrohodnější. Jako první s tímto uváděním začaly firmy BG (VARI, Hondastroje).

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
                     
host - 203.184 (?), 12.3.2012 6:04

Dobrý den, chci se zeptat, zda má někdo zkušenosti se sekačkami John Deere. Mám zajímavou nabídku na typ JM 36 za 10 000, ale nevím, zda by nebyla lepší Alko Silver 52 BRV či mounfieldácká s motorem Honda.Děkuji za postřehy:)

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 210.28 (?), 12.3.2012 8:02

Co vím, tak zahradní traktory, to jsou opravdu držáky.

Všeobecně John Deer a jeho motory Briggs & Stratton jsou záruka kvality a profi mašiny.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 203.184 (?), 12.3.2012 10:08

Mountfield také není špatný, řekl bych že je lepší i než HQ a John Deere

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Standam - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (471) - 128.254 (?), 13.3.2012 7:54

Zdravím, zde probíhá diskuze o určitých typech od určitých výrobců. M je prodejce, který levně nakupuje a draze prodává. Standa.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 181.24 (?), 14.3.2012 8:15

Také si nejsem jist kvalitou f. Mounfield. Já osobně si vybírám mezi těmito typy sekaček: John Deere JM 36, Dolmar PM 5100 S3 a Al-ko Silver 520 BRV. Jaký by se líbil nejvíce vám, vážení přispivatelé? Děkuji, Tom

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 251.138 (?), 2.6.2012 13:04

jestli se můžu podělit o mé čerstvé a ne příliš spokojené zkušenosti.Před týdnem jsem si zakoupil sekačku John deer JM 36,vypadá opravdu dobře v téom zelenm provedení.Nic méně po 15minutách sečení jsem zjistil že to je tak vše.Má obrovský nedostatek co se týče sběru trávy do koše. Po pár metrech se zacpe výhozní okýnko.Tzn, že z uvedených 80 litru sběracího koše naplníte max. 20litru a to jsem možna ještě přidal. V autorizovaném srvisu John deer mi doporučili po konzultaci se mnou výměnu mulčovacího nože, který je dodáván se sekačkou za nůž žací.Avšak John deer nemá v katalogové nabídce žací nůž šíře 56cm na tento typ sekačky, tak jsem obědnali nůž od konkurenčního výrobce Alko.Nůž však nemá boční hrany zabraňujíćí protočení nože na hřídeli sekačky.Proto mi mechanik v servisu tyto hrany na nůž navařil. Na první pohled paráda.Celá sranda mě stála 1800.-Kč. Výsledek je bohužel úplně stejný jak se starým nožem. Je mnoho jiných věcí co táto sekačka má za vady. Ja budu řešit reklamaci. Rád se na toto téma pobavít i s jinými třeba spokojenějšími zákazníky. Jestli reklamace dopadne úspěšně určitě si koupím Dolmark s hlinikovým šasím. A ještě za výhodnější cenu než jsem dostal oid John deeru.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Standam - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (471) - 128.254 (?), 2.6.2012 13:24

Zdravím, pro lepší posouzení kvality sekání a výhozu do koše by bylo dobré uvést jak vysokou a hustou trávu jste se sekačkou sekal. Pokud  nastavíte nizký sestřih v husté, po kolena vysoké trávě a ještě s plnou rychlostí pojezdu, tak s tím si neporadí žádná sekačka tak, aby naplnila koš po okraj. Standa.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 8.222 (?), 28.7.2012 12:30

No to by mě zajímalo. Zrovna chci JM36 koupit. Pravda budu většinou mulčovat. Jestli je to jak píšete ta ztrácím důvěru. Není zrovna levná.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 20.22 (?), 14.3.2012 15:33

To dělají všichni prodejci, značku kterou momentálně prodávají chválí do nebes. V okamžiku kdy jim ty předražené krámy určité značky lidi přestanou kupovat ač ta značka měla světový věhlas tak přejdou na jinou značku a opakuje se stejný scénář. Navíc začnou pomlouvat tu předchozí nejlepší značku kterou prodávali doposud. Už jsem se s tímto fenoménem párkrát setkal.

Nejraději prodejci prodávají značku z které mají největší rabat.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4,  5   
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika