Husqvarna 143R



host - 90.168 (?)
19.5.2009 14:23

Taky může být blok motoru = válec a část klikové skříně. Druhá část skříně už může být plastová, a přesto se dá říct  "blok motoru je kovový"... Takže si radší ještě ověřte, jestli je kovová opravdu celá kliková skříň, nebo jen část...  (konstrukci HQ143R neznám).   Gl.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2   
                     
host - 201.96 (?), 16.5.2009 21:41

Diky za info a za Vase zkusenosti.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 201.96 (?), 18.5.2009 20:51

Tak jsem nakonec alespon trochu uspel na infolince (emailu) Husqvarny.  Takze na mujstrohy dotaz jsem dostal odpoved, ze blok motoru je ze slitiny lehkych kovu, ma dva krouzky na valci, nahon pevnou hrideli. Tak aspon neco.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 201.96 (?), 19.5.2009 12:12

Jeste se zeptam, jako uplny amater: blok motoru = kartr?

predpokladam, ze klikova skrin je soucasti bloku motoru a tudiz by mel kartr byt ze slitiny, kdyz je ze slitiny blok motoru. Timto by se me priblizila Husqvarna jako favorit mezi vyberem krovinaku (nemela by plastovy kartr, coz byla zatim jedina vytka vuci Husqvarne).

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 90.168 (?), 19.5.2009 14:23

Taky může být blok motoru = válec a část klikové skříně. Druhá část skříně už může být plastová, a přesto se dá říct  "blok motoru je kovový"... Takže si radší ještě ověřte, jestli je kovová opravdu celá kliková skříň, nebo jen část...  (konstrukci HQ143R neznám).   Gl.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 201.96 (?), 19.5.2009 15:40

No pro jistotu jsem se jeste preptal, uvidime. Ohledne samotne konstrukce (presto ze tento model je novinkou) se trochu divim, ze nikdo z uzivatelu ci prodejcu, servismanu nevi jak to doopravdy je. Ale jak pisu, uvidime, s cim se ozve info linka HQ.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 98.74 (?), 20.5.2009 10:30

Tak nakonec potvrzeno, klikova skrin je taktez kovova ze slitiny lehkych kovu. Info linka HQ je celkem pruzna, az jsem to necekal. Jenom dobre. Snad tyto informace pomohou nejen mne.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 201.96 (?), 26.5.2009 20:44

Tak jsem si dnes konecne udelal radost, koupil jsem ji HQ 143R. Byla ve dvou krabicich, tak jsem si vyzkousel montaz, nic tezkeho. Co se motoru tyce, na bloku je made in japan, a vse se zda je kovove. Tak po slozeni zbyvalo jen vyzkouset a tak jsem i udelal, cca litrik benzinu - zkusil jsem jenom strunou (jeste jsem nebrousil 4 zub kotouc z baleni). Sice je jiste brzo delat nejake zavery, ale zacatek je slibny, zatim spokojenost.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 123.26 (?), 29.5.2009 17:18

Pravděpodobně jsem koupil HQ 143R od stejného prodejce (za 11000)
Montáž proběhla také hladce, překvapil mě však typ karburátoru, tento typ se prý vyráběl u starších typů HQ, trochu mám obavy jestli nejde o napodobeninu. Bohužel v žádném obchodě HQ v ústeckém kraji tento typ nemaji a tak nemohu porovnat s originálem.

Jirka

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 18.86 (?), 31.5.2009 18:51

Výrobky na sečení trávy s obsahem motoru 45 ccm nejsou žádné křovinořezy, ale "šmydlátka".

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?13.6.2024
Kouří do místnosti10.6.2024
Traverzy IPE5.6.2024
Traverzy IPE2.6.2024
Traverzy IPE2.6.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?1.6.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika