Hecht 7100



host - 102.230 (?)
22.4.2017 18:14
Někomu dělá dobře, že se otírá o servisáky. Doba nám pokročila, od r. 1968 uteklo hodně vody a v opravárenství se děje specializace. Což o to opravit, by se umělo, jenže strojek ze 70 let minulého století, na kterej nejsou díly skladem a ani kolikrát vůbec si řeknu 5 tisíc kaček a strejda půjde do kolen, celej má cenu jednou tolik. Né jen v opravárenství motorů, počítač taky neopraví televizák ani mobil ne. Umět všecko nemusíme, jeliman by moh umět odkalit a vyčistit karbec.
Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  <  26,  27   
      
host - 102.230 (?), 22.4.2017 7:36
Jistě, máte pravdu pro rok 1968 kdy byla tera s 2T. Teď by startování řemenem utrhlo tak polovičce jelimanů prsty. TJ je pro člověka s technickým rozhledem a praxí. Dneska kupujou malotraktůrky chlapi, co jsou na úrovni bab. Ani karbec neumí vyčistit.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 11.110 (?), 22.4.2017 16:16

Ano!!! Potvrzuji!!!  TJčka jsou dnes a snad víc než kdykoli před tím, jen pro lidi s tech. rozhedem a praxí. Oni totiž ti servisní jelimani dnes nezvládají ani sežízení. Jak předvstřiku, tak otvíracího tlaku trysky vstřikovače paliva.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 102.230 (?), 22.4.2017 18:14
Někomu dělá dobře, že se otírá o servisáky. Doba nám pokročila, od r. 1968 uteklo hodně vody a v opravárenství se děje specializace. Což o to opravit, by se umělo, jenže strojek ze 70 let minulého století, na kterej nejsou díly skladem a ani kolikrát vůbec si řeknu 5 tisíc kaček a strejda půjde do kolen, celej má cenu jednou tolik. Né jen v opravárenství motorů, počítač taky neopraví televizák ani mobil ne. Umět všecko nemusíme, jeliman by moh umět odkalit a vyčistit karbec.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 11.110 (?), 22.4.2017 19:33

No, já jsem záměrně uvedl dva servisní úkony, ke kterým, ve většině případů, není třeba ND. Plně souhlasím s tím, že by si jeliman mohl umět odkalit karbec. S čištěním už nesouhlasím, neb se to nedá použít na každý karbec. Stejně tak by se ale jeliman mohl naučit bezchybně diagnostikovat závadu před tím, než vymění celé zapalování i když je chyba jen ve fajce.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 238.152 (?), 22.4.2017 20:20

Víte, akce vždy vyvolá reakci. V první řadě by se servismani a hlavně jejich poskoci na příjmu zakázek, měli naučit chovat a ne hned jak vstoupí zákazník do dveří, spustí ty svoje řeči o neumělech, levoručkách. nebo zasraném karbecu. Přitom sami nepoužívají základní pomůcky k demontáži opravovaných strojů.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 242.238 (?), 24.9.2017 22:39

Za mne je to dobry pomocnik. A nevim kde jste prisli na to ze vozik vazi 46 kg. Clovek s nim nehne a sam ho ani nenalozi na vlek od auta. Nalozil jsem ho hromadou hliny, temer 1m3 dreva a mokryho sena ze pres nej nebylo videt a vse jsem odvezl bez problemu a to v terenu, kde se da jit jen v holinach. Takze za mne vozik super. Brzdi dost na to, aby z kopce zastavil plne nalozen.. Co se samotneho traktoru tyce, sila je dostacujici, prevodovka je robustni, takze kdyz zabere na zpatecku, mate co delat aby vam nezlomil ruku.. neni to nic pro tintitka. Startuje pokazde na poprvea na nosnik v predu se muze v klidu postavit 100kg chlap. Mohl by byt tezsi, aby nehrabal plne nalozen, ale hodne zalezi na terenu, ve kterem jedete.. na zpatecku nema problem vetsinou.. takze za ty prachy a na to ze je to cina je super..  dolevat a casteji menit oleje a bude slouzit. Podle mne se Vari vyrabi ve stejny fabrice, mozna o par metru vedle.. dokonce i spousta dilu z vari pasuje na Hecht. To taky o necem sveci. A kdyz to srovnam s mountfildem.. maly kola, razeni nedomysleny a kdyz to spocitate se zavazima, volnobezkama, vozikem a stejne velkyma kolama tak jste taky na 50 tisicich. Takze kdyz to schrnu, tak za ty prachy na trhu nic lepsiho neni.. to je moje zkusenost..

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 84.190 (?), 25.9.2017 8:18

No já nesouhlasím, ale hlavně že jste spokojený.

ze je to cina je super-dolévat a časteji měnit oleje a bude sloužit...

Proč? to někde teče nebo co

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 9.6 (?), 25.9.2017 11:30

O čem to svědčí, když řada věcí pasuje z vari na hecht? Svědčí to o tom, že aby se to rychle mohlo pustit do prodeje, tak se věci okopčí z něčeho, co má už spoustu zákazníků, který si to vychvalujou. Takže asi tak. Až Vám checht bude sloužit dvacet let tak dělejte závěry.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
Ondra78 - (3) - 59.160 (?), 25.10.2017 20:49

Něco uveze.


Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 208.9 (?), 26.5.2022 15:23

Jaký je konstrukční rozdíl mezi Hechtem 7100 a 7970? Zdá se mi, že 7970 má silnější tělo skříně šnekového ústrojí pohonu kol a je o 6kg těžší, má slabší výkon motoru a nemá náhonové hřídele z převodovky? Průměry šestihranných unašečů kol jsou stejné? Také od roku 2020 ochuzené z původního průměru 26mm na 23mm?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
<  26,  27   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Cesta z litého betonu18.4.2024
Husqvarna 36. - zapalování17.4.2024
Ako očistiť zalakované časti?14.4.2024
Cesta z litého betonu13.4.2024
Motorova pila stihl 02813.4.2024
Kouří do místnosti12.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika