Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Za mne je to dobry pomocnik. A nevim kde jste prisli na to ze vozik vazi 46 kg. Clovek s nim nehne a sam ho ani nenalozi na vlek od auta. Nalozil jsem ho hromadou hliny, temer 1m3 dreva a mokryho sena ze pres nej nebylo videt a vse jsem odvezl bez problemu a to v terenu, kde se da jit jen v holinach. Takze za mne vozik super. Brzdi dost na to, aby z kopce zastavil plne nalozen.. Co se samotneho traktoru tyce, sila je dostacujici, prevodovka je robustni, takze kdyz zabere na zpatecku, mate co delat aby vam nezlomil ruku.. neni to nic pro tintitka. Startuje pokazde na poprvea na nosnik v predu se muze v klidu postavit 100kg chlap. Mohl by byt tezsi, aby nehrabal plne nalozen, ale hodne zalezi na terenu, ve kterem jedete.. na zpatecku nema problem vetsinou.. takze za ty prachy a na to ze je to cina je super..  dolevat a casteji menit oleje a bude slouzit. Podle mne se Vari vyrabi ve stejny fabrice, mozna o par metru vedle.. dokonce i spousta dilu z vari pasuje na Hecht. To taky o necem sveci. A kdyz to srovnam s mountfildem.. maly kola, razeni nedomysleny a kdyz to spocitate se zavazima, volnobezkama, vozikem a stejne velkyma kolama tak jste taky na 50 tisicich. Takze kdyz to schrnu, tak za ty prachy na trhu nic lepsiho neni.. to je moje zkusenost..

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 20 a číslo 11.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika