Hecht 7100



host - 157.131 (?)
1.10.2016 21:12

Proč si myslím, že Vari nedosahuje hodnoty 40 tisíc? No už jenom proto, že jsem si loni koupil do práce Octávu 2002 1.9 90 PS za 24t,- vč. ecodaně, komunál/nekomunál bude jezdit i ze těch deset let. Nová stála kolem půl milionu. Vydržte prosím do pondělí pověsím sem nějaké fotky s otázkami kde jistě zúročíte Vaše technické znalosti z Vari. A kdyby jste měl dlouhou chvíli a chtěl se dozvědět něco o materiálech, tak doporučuji článek pana ing Klozíka ze Střelecké Revou o Čínských klonech Švýcarských pistolí SIG SAUR P226. Hezký den.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
                     
host - 157.131 (?), 17.9.2016 12:29

Po téměř měsíčním užívání tohoto stroje mohu s klidným svědomím říct, že za danou cenu je naprosto perfektní. Koupilj sem ho promárně jako jednoosý traktor a předčil mé očekávání. Naprostá pecka!

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 39.3 (?), 29.9.2016 12:30

Připojuji se k pozitivnímu hodnocení tohoto stroje, zakoupen v dubnu 2016 a prozatím vyzkoušeny tyto aktivity - rotavátor(max. spokojenost),sázení brambor - originál radličky Hecht + vlastní držák nářadí, kopčení brambor se stejnou výbavou, vyorávání brambor - vyorávač vlastní konstrukce.Za mě maximální spokojenost, Dokoupená výbava - železná kola, šípová kola 12", radličky na brambory. Kola jsem vybavil závažím 2x15 kg z vlastních zásob.Osobně doporučuji.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 9.44 (?), 29.9.2016 14:54

O malotroktůrku z Mountfieldu jsem slyšel to samé. Časem bylo více samodoma dodělávek, než dělání s malotraktorem. Sorry za mě Vari díra a potom levná čína. Za měsíc je dobré, kdyby jel v komunálu pro zahrádkáře. Za 10 let je míra porovnávat. 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 188.246 (?), 1.10.2016 15:43

Za 10 let v komunálu lehne i to Vari. A mimochodem Vari čínské komponenty neprodává? :-)

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 48.106 (?), 1.10.2016 18:29
Ale jděte. Vari má za sebou kus poctivé historie a je kvalitní. Hecht je celý subtilní, nápravy tak pro děcka na hraní. Česká člověk slyší na cena i kdyby ten harapant byl na prd stál míň. Takové přesvědčení sama sebe koupil jsem dobře. 10 let v komunálu by Hechtík přežil leda v garáži.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 157.131 (?), 1.10.2016 19:57

Máte pravdu Vari je skutečně léty prověřený etalon kvality. Ovšem hodnoty kolem 40ti táců nedosahuje ani omylem. Je třeba si uvědomit, že H 7100 je nabízen primárně jako kultivátor s možností předělání na jednoosý traktor. A v komunálu nemá skutečně co dělat. Na moji zahradu je za tu cenu po všech stránkách naprosto dostačující. A mimochodem zkuste pokecat s někým kdo jezdí s nějakým novším stavebním strojem VOLVO. Mám 4 roky starý nakladač VOLVO 150 G a by jste koukal jak často a za jaké peníze se kazí tento kus "poctivé historie." Hezký den.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 9.6 (?), 1.10.2016 20:20

Proč si myslíte, že Vari nedosahuje hodnoty 40 tisíc? S vložkovaným motorem, který má kliku v ložisku, s převodovkou, která má v základu kalená kola i šnek, bronzové šnekové kolo s prodlouženou výstupní hřídelí pro snazší výměnu nápravy za rotační nože - a v ceně je i vozík a to nemluvím o antivibraci. Stačí si prohledat net, za jaké peníze se nabízí starší mašiny. Ta cena mi rozhodně přemrštěná nepřijde. K tomu má člověk ještě možnost mít mrtě opravdu dobře udělanýho vercajku, kterej ten stroj předělá na celoroční použitelnost. Jeden osobní poznatek je ten, že tohle zařízení umí nejen dobře sekat, ale i skutečně orat, což je ten podstatný rozdíl.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 157.131 (?), 1.10.2016 21:12

Proč si myslím, že Vari nedosahuje hodnoty 40 tisíc? No už jenom proto, že jsem si loni koupil do práce Octávu 2002 1.9 90 PS za 24t,- vč. ecodaně, komunál/nekomunál bude jezdit i ze těch deset let. Nová stála kolem půl milionu. Vydržte prosím do pondělí pověsím sem nějaké fotky s otázkami kde jistě zúročíte Vaše technické znalosti z Vari. A kdyby jste měl dlouhou chvíli a chtěl se dozvědět něco o materiálech, tak doporučuji článek pana ing Klozíka ze Střelecké Revou o Čínských klonech Švýcarských pistolí SIG SAUR P226. Hezký den.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 178.9 (?), 1.10.2016 20:33
Nenacházím jedinou spojitost Vari s nakladečem Volvo, tak hezký den.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
bunny - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (813) - 67.176 (?), 1.10.2016 20:39

ten pán vám chcel vysvetliť, že kecať o histórii značky, hovoriť o kvalite a pod. resp. o tom ako dlho je na trhu absolútne nič nehovorí o tom aké tie stroje sú kvalitné v súčasnosti, resp. aké sú poruchové. vysvetlil to absolútne dobre a zrozumiteľne. ľudia dnes majú iné možnosti ako kedysi, na trhu je neskutočné množstvo výrobkov a vedia porovnať pomer úžitková hodnota/cena a podľa toho sa rozhodnú. samozrejme, že každý chváli to čo má. 

len toľko snaha o vysvetlenie, kľudne sa ďalej naťahujte a hádajte :D

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika