Elektrický kultivátor



Josef Svojanovský - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (80) - 255.238 (?)
19.10.2009 16:32

Dobrý den pane Brouček, podívejte se na "Pochlubte se s Vašimi vychytávkami a zlepšováky", před pár dny jsem tam dal článek o elektrickém kultivátoru, který jsem před časem dělal.Pokud bude potřebovat i detaily, napište.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
brrouk - (1) - 161.178 (?), 19.10.2009 16:23, zobrazeno: 7748x

Dobrý den, nemáte náhodou někdo zkušenosti s kultivátorem na el.proud? Mám na záhonech těžší jílovatou půdu a potřebuji ji pořádně prokypřit a zapravit do ní kompost, což se mi rýčem moc nedaří. Motorový kultivátor je pro mě vzhledem k pořizovacím nákladům X velikost záhonů moc drahý. Díky Vaše postřehy a tipy!!

Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
Josef Svojanovský - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (80) - 255.238 (?), 19.10.2009 16:32

Dobrý den pane Brouček, podívejte se na "Pochlubte se s Vašimi vychytávkami a zlepšováky", před pár dny jsem tam dal článek o elektrickém kultivátoru, který jsem před časem dělal.Pokud bude potřebovat i detaily, napište.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
m3f - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (5577) - 155.12 (?), 27.1.2010 8:11
Připojuji se k dotazu. Najde se někdo a poradí? Díky
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 161.178 (?), 29.1.2010 22:46

Dobrý večer, předem chci opožděně poděkovat p. Svojanovskému za jeho návod na el. kultivátor (je to pěkná mašina, ale vzhledem k mým kutilským schopnostem jsem o samovýrobě ani neuvažoval). Neodolal jsem a přes internet jsem si zakoupil el. kultivátor zn.ETA. Jelikož mi přišel na začátku prosince, stačil jsem ho pouze lehce otestovat ("projet" zrytý záhon a přeházený kompost) a vypadá to slibně, jak kompost, tak záhon rozšmelcoval uspokojivě. Klasický rýč to asi nenahradí (to ani nechci), ale na promísení mazlavé jílovky s kompostem a pískem to asi bude stačit. Pokud bude poptávka, tak na jaře dodám další poznatky. Š.B.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 147.173 (?), 1.2.2010 9:59

Mám ho už tři roky.Na jaře rozšmelcuje i "stoletý" na podzim zrytý trávník .Na předseťovou přípravu je skvělý. Připravuji s ním cca 600m2.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Úprava vody magnetickým polem12:13
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?10:37
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika