DSK317 - repase



brousek - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (71) - 175.210 (?)
11.11.2013 13:24

Velmi rád bych si to sám přečetl a proto bych Vás poprosil o webovou adresu. Děkuji za ochotu předem.

brousek

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  <  6,  7,  8,  9,  10  >   
                     
host - 191.186 (?), 10.11.2013 19:55

Ještě jednou z návodu Vari:

1.7.3 Jízda se soupravou malotraktoru s jednoosým přívěsem
Pokud sjíždíte z kopce, nevyřazujte rychlost, nesnižujte otáčky motoru pod 1/2 MAXima a přibrzďujte soupravu nožní brzdou na návěsu, aby nedošlo k rozjetí soupravy vysokou rychlostí a tím ke snížení ovladatelnosti. J.S.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 32.42 (?), 10.11.2013 20:58

Pane JS, přečetl jsem si, slovy, šest různých dokumentů, nikde jsem nečetl co vy uvádíte. Prosím, udělejte to oč jsem několikrát žádal. To je uveďte dokument, kde je to co uvádíte napsáno. Nevěřím všemu co napíšete. A když se oháníte slušností, tak je slušnost uvést zdroj. Představte si, že by takhle kličkovali všichni studenti ve svých dipl. pracech. Abych vás předešel ve vašich argumetech, že to neni diplomka, jsem s vědom, že není, ale jiné přirovnání mne nenapadlo. Nejlepší by možná bylo, kdyby to potvrdil někdo z vyšších představitelů od Vari a potvrdil, třeba v rubrice zeptejte se. Konečně přestaňte mlátit prázdnou slámu aby to pak nedopadlo jako s jistým vláknem v nedaleké minulosti a své argumenty opřete o něco pevného.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 211.142 (?), 10.11.2013 21:25
Studentovi by poskytnuté informace stačili. Vari má svůj web a tam jsou návody.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 161.234 (?), 10.11.2013 22:23

Máte o tom divné představy. Možná by to stačilo na základce, ale ne ve škole, která je vysoká. Název vysoká, neni odvozen od toho, že je příslušný vzdělávací ústav ve vysoké budově. Naučte se psát. Já také sem tam udělám chybu, ale by tu bylo pořád jedno a totéž.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Standa_hk - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (5555) - 220.186 (?), 10.11.2013 22:05

Prosím pána co přispíval jako "host - xxx.xxx.32.42 (?) 10.11.2013 20:58" aby uvedl mimo počtu přečtených návodů i délku a rozsah praxe při řízení pracovních strojů a zejména pak jednoosých traktorů.

Když trochu odbočím, jsou lidé, kterým, když se na dovolené pos.re spojka a zůstane trvale sepnutá, tak dojedou domů po vlastní ose a v plánovaném termínu jako by se to nestalo. Pak jsou druzí, kteří zavolají odtahovou službu a mají zkaženou půlku dovolené jen proto, že v návodu k vozidlu není nic o řazení s meziplynem a u rozjezdu je napsáno sešlápneme spojku.

Další odbočka je, že každý ví kolik voltů má 3fázový NN rozvod. Přesto v projektových dokumentacích distribučních rozvodů se běžně uvádí "NN 1,0 kV". Tedy zjednodušení prostě berte jako fakt a vzájemně kvůli tomu neznepřehledňujte diskusi. Ono se Vám také může stát velmi často, že právě prázdný vozík nebude brzdit, protože prostě nebude síla, která by kola dostatečně přitlačila k cestě. A vzhledem k průměru s šířce kol vozíku, se brzdná síla na cestu přenáší plochou odpovídající vedle sebe ležících ukazováku a prostředníku.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 32.42 (?), 10.11.2013 22:49

Přestaňte si vymýšlet a kličkovat. Jste jako mimino, které se na jednu věc zeptá stokrát „ploc“. Moje prakse je možná delší, než váš věk. Běžte do autoškoly a nechte se poučit jak je to s hmotností tažného a vlečného vozidla. V těch návodech, které jste pravděpodobně nečetl, by jste se také domákl, jak to je. Teda s s tou hmotností. Kdyby toto vlákno četl dopravák a byl, jak se říká na místě, tak by vás zbavil dokladu, kterému se říká lidově řidičák. Poslední dvě věty jsou pěkné pohádky. Můžete nějak rozebrat to povídání o prstech, ať se můžeme před spaním trochu pousmát, aby se nám lépe usínalo.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Standa_hk - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (5555) - 220.186 (?), 10.11.2013 23:04

Za co by mi měl kolega dopravák odejmout ŘP? Poučte mne prosím pane 32.42!

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 44.96 (?), 11.11.2013 6:34
hledáte vůbec, na 1.straně dsk 317
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 211.6 (?), 11.11.2013 7:20
Ano, hledáte, nebo jste dávno našel a mlžíte. Někdy pomůže použít stejnou řeč. Děláte ze sebe barana, který má rozum mimina a stále se ptá ploc? Jinak si nedovedu vysvětlit Vaši "praksi" s Vari a hledáním na webech. Říká Vám něco styčná plocha kola s povrchem? Prázdný, lehký vozík z kopce nemusí ubrzdit celou soupravu, protože se bude dotýkat koly na šířku 2 prstů a k tomu může podklad klouzat. Při přepravě po komunikaci nebude policii zajímat, zda brzdím motorem, když budu v kolizi, nebo příkopě, tak se budou ptát, proč jsem nebrzdil. Není až tak velké umění, aby sklouzla noha po pedálu hlavní brzdy a než se vzpamatujete, tak nestačíte ani nadávat. Toto se s brzděním motorem nestane a máte čas pedál stlačit.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
brousek - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (71) - 175.210 (?), 11.11.2013 13:24

Velmi rád bych si to sám přečetl a proto bych Vás poprosil o webovou adresu. Děkuji za ochotu předem.

brousek

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  <  6,  7,  8,  9,  10  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?13.6.2024
Kouří do místnosti10.6.2024
Traverzy IPE5.6.2024
Traverzy IPE2.6.2024
Traverzy IPE2.6.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?1.6.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika