Drtič větví Vares Shark



   Předchozí příspěvky  |  <  6,  7,  8,  9,  10  >   
                     
Standa_hk - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (5555) - 220.186 (?) 
25.3.2014 21:23

Z tyčkových rajčat neuděláte štěpku ale drť. Nehrajte si na slovíčka, důležitější je pochopit správné používání prakticky a nikoliv umět to správně pojmenovat slovy.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
                     
host - 224.57 (?), 25.3.2014 23:23

Poradte stroj skor mensi, dobre skladovatelny, a menej vykonny (mensia spotreba), ale efektivny na tenke nerovne konariky, aj bohate olistene,  napr. z vrby, byliny, okrasnu vysoku travu, popinavy vinic a brectan. Hrube necham uschnut a spalim,...nepotrebujem drvit.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Roman-Lesnictví a dř - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (215) - 209.12 (?), 25.3.2014 23:51

Menší drtič to nebude, dobře skladovatelný a s nišží spotřebou ano. U Sharka se dají snadno a rychle odmontovat stojny s kolečky. Počítejte s tím, že tráva, listí a jehličí budou drtič trochu ucpávat. Jehličí a větve z thují jsem promíchával s větvičkami, nebo s vlky, abych "protáhl" násypku.

Nechci zde chválit a dělat reklamu, ale nelituji, že jsem Sharka koupil.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 2.73 (?), 27.3.2014 19:48

Drtič Shark jsem pořídil v Mountfieldu asi v roce 2004 a jsem rád, že ho mám. Vstupní otvor na něm mám ještě půlkruhový, takže se do něj větve dobře dávají. Drtí to pěkně na drobné části a hlavně je to pořádně pevný výrobek - celý kovový. Žádný plast. Až se mi zdá, že je na manipulaci dost těžký.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Roman-Lesnictví a dř - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (215) - 209.12 (?), 4.5.2014 0:21

Pravděpodobně tam ještě není přivařené madlo pro transport. Těžší možná je, ale alespoň ho snadno nepřevrátíte při drcení nepoddajných větví. Je to opravdu kvalitní český výrobek.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 71.251 (?), 11.5.2014 21:19

Mam drvic Shark asi aj 5 rokov a som s nim fakt spokojny... snad by mohol mat trosku inak riesenu cast kadial vypadava drveny material... je trosku nizko, je potrebne najst vhodnu nadobu na podlozenie... ale to moze byt len moj nazor... inak fakt odporucamyes  

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 208.3 (?), 14.5.2014 0:26

Je to dobrá mašina ale :

1. Udělat k tomu madlo aby se s tím dalo manipulovat (použil jsem ze staré sekačky).

2. Nahradit lepšími kolečkami.

Kdyby výrobce občas ten krám vzal do ruky a párkrát to zkusil přemístit, udělá to sám.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 224.34 (?), 14.5.2014 9:47

Ano, máš pravdu. První kdo by si to měl dlouhodobě vyzkoušet je ten co si to vymyslel. A je jeno, jesli je to nějaká okopávačka se špatným sklonem čepele, anebo příslušenství k VARI, či všechno ostatní mezi tím.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 38.231 (?), 16.11.2014 19:59
A proč drtíte měkké, nechte nějakou dobu schnout a lepit se nebude. Válcovým drtičem jsme nadělali mulčovací štěpku, proti kůře vydrží o hodně déle a drtič se jen tím zaplatil. Když nastavíte desku k noži správně, podrtí i měkké slabé, suché se drtí snadno. Rotační drtič dělá z měkkého srajdu.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 82.231 (?), 10.11.2014 17:21

Kdy to madlo začal vařit?Proč bych měl gumicukem něco připevňovat, proč bych měl kupovat větší kolečka - co s těmi malými - koupíte si je za pro mne přijatelnou cenu, proč bych tam měl nějak strkat bedýnku, nebo upravovat nějaké vědro, proč bych měl kupovat plachtu, či někde shánět staré lino. Nedomyšlená věc!!

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  <  6,  7,  8,  9,  10  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?8:04
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika