Příspěvky uživatele - Baca

Zelí za 2 měsíce nezkvasilo, 3.11.2018
Kyslu kapustu robim iba tretim rokom, ale, dostal som velmi dobru radu. Este sa vratim, prvy rok som ho mal take nejake makke. CHutovo vyborne ale makke. Druhy rok, ked som uz o tej vyfikundancii vedel bolo asi najlepsie ake som kedy jedol a to moji... celý příspěvek >
Brambory v seně, 20.11.2015
Inak ak pred zimou na zahony nastelies tak 3 az 5 cm takeho zlisovaneho sena a na jar to zaories :-) Budes zo dva roky celkom milo prekvapeny. Skus pohladat na druzstvach, kde im zahnivaju baliky sena. Mozo ti ich daju za odvoz, len aby sa ich... celý příspěvek >
Brambory v seně, 9.7.2015
Problemom v tomto pripade bude, ze ste tu zakryvnu vrstvu slamy nenatriasli. Ono ta slama v baliku je slusne zlisovana. Takze nabuduce, zakryvnu vrstvu natriast vidlami a zaliat. Tym nacechranim uvolnite cestu pre vnat a tym zaliatim jednak zvlhcite... celý příspěvek >
Brambory v seně, 10.2.2015
Len by som este dodal, ze to musi byt seno, nie cerstvo posekana trava. Po par tydznoch by ste mali tie zemiaky uvarene. :-)
Husqvarna alebo dolmar, 4.2.2015
Pre istotu??? :-)  Keby nahodou rano pred pracou nieco odislo, slo to za hodinku opravit a robit co treba?? :-) Napriklad. 
Solo 651, 9.10.2014
5nadrzi v zabehu mix 1: 25 predpis vyrobcu pily :-)  
Solo 651, 5.10.2014
ZAujimave, ako konkretne skodi mix 1:25?? Teda okrem zasrateho vyfuku a mierneho zakarbonovania v zabehu??? 
Solo 651, 5.10.2014
Nespekulujte s lacnymi olejmi. Ja pouzivam DOLMAR dvotakt do motorovych pil. Zatial ho miesam 1:25 lebo pilu mam este stale v zabehu. Potom ho zacnem miesat 1:50. Radsej si dve tri eura za liter spravneho oleja pripaltim, ako riesit zadretu pilu.... celý příspěvek >
Solo 651, 14.9.2014
Myslim, z enie je dovod na paniku :-) Urcite nemyslel na nejaky sanitarny silikon, ale na ten octovo smrdiaci cerveny "gasket", ktory sa pouziva v automobiloch. Ten benzin nerozozerie a ma tepelnu vydrz 300 Celziusov. Pouziva sa v nudzovych pripadoch... celý příspěvek >
Solo 651, 12.9.2014
Vdaka za odpoved :-)  Myslel som si to :-) Provizorne to uz opravovat nebudem. Vyzera to, ze material samotneho klobucika je nejake plastove makcene PVC ktore benal nerozpusta a pokusat diabla tym, ze mi nieco vbehne do karburatora sa mi nechce... celý příspěvek >
Solo 651, 12.9.2014
Vdaka za odpoved :-) Zatial som pilu nepotreboval a ani v blizkej buducnosti ju nepouzijem. Tak sa chcem este opytat, je ten Primer nejak nutny (okrem nassatia paliva do karburatora pred studenym startom)? Ak by som mu urobil bypas tak palivo do... celý příspěvek >
Solo 651, 10.8.2014
Pani dakujem za odpovede. Zavolam a objednam :-)  Sekundak som skusal, odpadol este pri stratovani a tlacit ho dnu do primeru som sa neodvazil, aby sa mi nezatal do karburatora :-)
Solo 651, 10.8.2014
Vcera po mesiaci mimo civilizacie som zasa v realite :-) Pila ma za sebou dve nadrze na suchom dreve na ohen (dub, smrek, breza, diva ceresna, do priemeru 50cm). Jediny roblerm sposobili lesne mysi, alebo plchy. Ozvykali primer a urobili do neho... celý příspěvek >
Solo 651, 30.6.2014
Mam dalsi fajn otazku :-) Mozem do mojho Sola este v zabehu namixovat 100okt Shell benzin bez rizika?? Mozem ho totiz mat za fajn cenu.. V navode pisu iba to, ze do pily sa mixuje natural, alebo special s minimalnym okt. cislom 92 ROZ. 
Dřevěné uhlí, 7.3.2014
A ak pouzijete vacsiu nadobu, brezove drevo a koru, mozete si vyrobit zaroven aj jednu velmi kvalitnu vecicku. Dreveny brezovy dehet. Pouziva sa od liecenia ran, dezinfekciu, exemov az po penetraciu dreva proti plesnam a vode. Nadobu staci zasadit... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika