Čínský křovinořez



host - 44.138 (?)
25.6.2009 8:35
Je nepopiratelné, že přístup obsluhy ke stroji se lvím dílem podílí na životnosti nejen levných strojů. Když se projeví nějaký problém, málokdo si položí otázku – nedělám něco špatně já?
Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4   
                     
host - 3.99 (?), 24.6.2009 23:28

to byla praxe doplneni struny

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
RadekB - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1424) - 21.230 (?), 24.6.2009 23:39

Tak si nechte konce struny tak dlouhé, aby jste je mohl držet jednou ruko a nemusel k tomu přizvat i psa . Vím, není to někdy sranda to namotat a sesadit, vždy říkám lidem, nejde vám to, přijděte s kompletem a doplním vám to. Pak se "kopu" do hlavy, co jsem si to zase ustrojil! Některé hlavy jsou o nervy!

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 94.76 (?), 24.6.2009 23:39
Já popisoval nejčastěji prodávaný křovinořez od Partneru řady P 400... Vy jste vlastně neuvedl typ co máte a tím můj popis nemusí na Váš stroj pasovat. A že nevíte kdo jsem, ten problém hoďte za hlavu (svoji)
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
RadekB - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1424) - 21.230 (?), 24.6.2009 23:54

Já ani přesný typ uvést nemůžu, projde mi jich rukama tolik, že to ani nejde! A že nevím kdo jste? Tak s tím si hlavu rozhodně nedělám

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 94.76 (?), 25.6.2009 0:23
To byla má reakce na pana 3.99 (?), 24.6.2009 22:36 a také 3.99 (?), 24.6.2009 23:27, tedy nikoli na pana Radek B
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 45.244 (?), 25.6.2009 8:11
Zdar pánové, zřejme jsem také majitelem Číny jelikož jsem křovák koupil v prodejně TV Shopu za cca 3000kč, mám ho přez 3 roky, dostává neskutečný záhul -číštění paseky, kolem potoka... atd.s nožem i se strunou a bez jediného problému, počítal jsem s max.životností 1rok, i tu strunovou hlavu mám asi pro blbý protože nemá žádné plíšky, žádné šroubky a výměna struny mi trvá cca 3-4minuty pokud se mi podaří zmáčknout ty zajištovací zoubky na spodní objímce co drží celou hlavu pohromadě(už na to používám nůž bývá to zanesené hlínou).Když tento kruh odjistím, vyndám spodní výčko, cívku a pružinu, prostrčím předem připravenou strunu středníma dírkama, navinu a konce zasunu do výřezů proti povolení, dám pružinu a při vkládání cívky zpět do hlavy prostrčím konce struny dírkama skrze tělo hlavy ven, nasadím spodní výčko a zacvaknu zpět kroužek, nevybruje,odvijí po klepnutí jak má, no asi je pro blby jak dělaná ale taky se mi to ze začátku rozvíjelo a vypadávalo tak že přeji trpělivost a vynalézavost KP
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 44.138 (?), 25.6.2009 8:35
Je nepopiratelné, že přístup obsluhy ke stroji se lvím dílem podílí na životnosti nejen levných strojů. Když se projeví nějaký problém, málokdo si položí otázku – nedělám něco špatně já?
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
PP. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (6512) - 70.100 (?), 25.6.2009 8:52

No, víte ono to opravdu HODNĚ záleží na rukou... A troše normálního rozumu.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
RadekB - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1424) - 21.230 (?), 25.6.2009 9:03

KP, poradím vám jednu věc, hlavu (mimochodem tu nejčastěji vyráběnou, systém!), dejte nejprve na několik minut do kbelíku s vodou, klidně i s převodovkou, vypláchne se od hlíny a trávy. Strunu můžete mít také připravenu ve vodě, zvláční a neláme se tolik. Kovové průchodky má i ta vaše hlava, jinak by jste už měl otvory pro strunu přez celou hlavu!

Ano, ruce, hlava, často to je jediná příčina většiny závad. Jedno zda značkový, či neznačkový stroj. A šroubovák dodávaný ke stroji!

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 3.99 (?), 25.6.2009 11:35

Pane Radek, ja tam tu strunu dostanu celkem v pohode, problemy s tim nemam krome nejakych malickosti vzhledem ke spatne konstrukci. To, ze konstrukce je vylozene spatna, musite sam priznat, a ne za vsechno muze nesikovny hloupy zakaznik. Kdyz jsme uz u toho, plisek s ockem ma pouze jediny problem, a to ze volne vypadava. Tomu by slo celkem snadno pri vyrobe zamezit, ovsem prodavat plisky za 50 kc je mnohem vyhodnejsi. A to jeste za za cenu, jakoby by jeden hrebik 100-ka stal 20 korun.

Na zacatku diskuze se ale nekdo ptal, jestli si ma koupit cinsky krovinorez, a tak je pro nej urcite zajimave, ze i takzvane znackove vyrobky byvaji vyrobeny slendriansky a cinskej, at si klidne koupi, ja si ho priste koupim urcite.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?30.4.2024
Úprava vody magnetickým polem29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika