Bezin s primesi bio



host - 149.89 (?)
10.6.2017 14:54

EO nafta i premiova je urcite bez řepky ve forme MEŘO, benzin bez ethanolu nekoupite ale jde snadno odstranit i v nomacích podmínkách, stací přidat vodu promíchat a nechat ustát, ethanol se navaze na vodu a tím ze benzin ma hustotu kolem 750kg/m3 a voda s lihem tak 950kg/m3 tak pujde videt i rozhrani dvou kapalin, tezsí bude dole. pri pouzití napr pruhledné nadoby od balené vody 5l si udelaté do vicka otvor pro hadicku s ventilkem, po ustátí odpustíte (odkalíte) vodu a máte císty benzín bez BIO.  pokud sito nekdo nedokaze predstavit tak zde je video. 

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4   
               
host - 45.10 (?), 6.6.2017 13:09

Čepro - EuroOil má bez biosložky jen naftu, benzíny mají bio svinstvo.

Nekcejte a raději si to ověřte.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 155.38 (?), 6.6.2017 13:37

Nechtěl jsem být tak "drsný", ale slyšel jsem to podobně. Údajně dnes benzín bez bio už neexistuje. Pouze nafta u EuroOilu.

Paradoxně u nafty to bio až zase tak moc nevadí, protože zlepšuje mazivost. Ale u benzínu je to čistokrevný morsad.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 149.89 (?), 10.6.2017 14:54

EO nafta i premiova je urcite bez řepky ve forme MEŘO, benzin bez ethanolu nekoupite ale jde snadno odstranit i v nomacích podmínkách, stací přidat vodu promíchat a nechat ustát, ethanol se navaze na vodu a tím ze benzin ma hustotu kolem 750kg/m3 a voda s lihem tak 950kg/m3 tak pujde videt i rozhrani dvou kapalin, tezsí bude dole. pri pouzití napr pruhledné nadoby od balené vody 5l si udelaté do vicka otvor pro hadicku s ventilkem, po ustátí odpustíte (odkalíte) vodu a máte císty benzín bez BIO.  pokud sito nekdo nedokaze predstavit tak zde je video. 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 250.122 (?), 11.6.2017 6:37

Verva 100 je bez lihu. K dostani u Benziny. Davam to do vseho od pily pres sekacky 4 kolku i do aut.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 219.61 (?), 22.4.2018 22:25
Mám zánovní sekačku Stiga s motorem Honda 160. Hned během první sezóny začal houpat za studena volnoběh (jen první start, houpání cca 10 vteřin) a občas se stalo, že jsem musel startovat i za tepla na dvakrát. Říkám to v servisu a prej je to normální, ať si koupím lepší benzín. Dával jsem obyčejný, čerstvý N95, rozhodně žádný několikaměsíční ležák. Koupil jsem teď Vervu 100 a jako mávnutím proutku okamžitě po problémech. To fakt nechápu. Že může být choulostivej moderní motor ve sporťáku chápu, ale zahradní technika? Zlatej starej Briggs, sice výkon poloviční, ale jel by skoro i na špinavou vodu.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 251.121 (?), 23.4.2018 0:59

ty jo nestras. chci po 15 letech prejit z B&S 5,5HP jeste SV rozvod na hondu GCV 160/190. Po zimě 3x nacupuju benzin jak který rok zustane nebo taky ne v nadrzi lonsky tak doleju doplna, jednou případně dvakrát zatahnu 5 minut chodu vypustím olej, naleju nový a celou sezonu sekam jak o závod.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
PP. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (6491) - 9.135 (?), 23.4.2018 7:47

A to je právě ta příčina, když moderní hrdinové nadávají na B. jak je starý, hloupý a primitivní, že nevědí, o čem mluví.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 250.122 (?), 23.4.2018 8:42

yes Verva 100 ma aditiva a neobsahuje prirodni bioslozky. Davam ji uplne do vseho. Nejcitelnejsi ucinek ma podle mne prave v jednovalcich. Ctyrkolku po 13 letech zase stavi na zadni a v motorovce dela divy. Na chod motoru ma vyznamny vliv i cistota vzduchoveho filtru. Je treba jej pravidelne menit nebo aspon vyfoukat

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 219.61 (?), 23.4.2018 11:24
Já už měnit musel, stará sekačka měla 20 let a to šasí bylo děravý. Nemám problém tu Vervu koupit, ale normální mi to nepřijde. Údržbu maj stroje u mě ukázkovou. Servisuju si auta i motorky, takže sekačku taky zvládnu. Do pily jsem zatím Verču nezkoušel, protože v podstatě nebyl důvod. Příště jí tam klidně dám.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 250.122 (?), 23.4.2018 11:56

Verva neni vyrabena v Cesku, je to dovoz z Rakouska. Jako se vsim, i na trhu s palivy je standard, nadstandard a exclusiv. Dneska je kvalita benzinu realitou, ne nadarmo mam v manualu auta tankovat minimalne 15 litru benzinu najednou max za 3 mesice.

Mimochodem, Benzina ma vernostni kartu na kterou dava slevu na V100 korunu na litr.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika