Benz. sekačka motor Honda či Briggs & Stratton?



host - 105.167 (?)
5.7.2016 19:50
No tak jednoznačně NE s motorem SV B&S starší motory, ba.cha prodej stále běží i u třeba Vikinga. Motory Honda, Kawasaki, nové B&S s rozvodem OHV. Motorům SV poslanci konečně zatli tipec. No v Americe se na tuto " novinku" obrovského za.neřádění ovzduší mizernými motory sekaček přišlo o několik let dřív.
Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3   
         
host - 103.205 (?), 4.5.2016 22:47

Kupil som asi pred 2 tyzdnami tento model Husquarna LC 348V. Max spokojnost kvalita aj cena su tam najnovsie modely BG ziadna plasty na motore. Kvalita aj funkcnost na jednotku.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 40.93 (?), 5.7.2016 20:56

Vy ste nečítali predchádzajúce príspevky?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 9.254 (?), 4.9.2016 19:40
Prosím Vás, zamluvte si lůžko na duben do nemocnice, až se budete mlátit do hlavy, budete ho potřebovat.Teď je sucho, tráva neroste a píšete, jak jste spokojen s husqvarnou po dvou týdnech.Já ji prodal s 5-ti tisícovou slevou po dvou měsících.Tunel se vlhkou travou zanášel, plynulý pojezd buď netáhl, nebo prasklo lanko, nebo se smekal klíňák, protože zakrytování je mizerný.Byla to katastrofa kvality, doufám,že to nečte můj kupec, ale má ji aspoň levněji, za ty prachy to byl omyl, nemá ani poloviční hodnotu.Trochu jsem doplatil, koupil stigu s vícerychlostní převodovou, šasi v hliníku, kola v hliníku, profi model od kterého mě dělily jen 3tis.Nevěřil jsem tomu, že husqvarna není co bývala, ale tohle překonalo všechny fámy, nejlepši je osobní zkušenost, husku už ani omylem, napohled Huj, technicky Fuj.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 105.167 (?), 5.7.2016 19:50
No tak jednoznačně NE s motorem SV B&S starší motory, ba.cha prodej stále běží i u třeba Vikinga. Motory Honda, Kawasaki, nové B&S s rozvodem OHV. Motorům SV poslanci konečně zatli tipec. No v Americe se na tuto " novinku" obrovského za.neřádění ovzduší mizernými motory sekaček přišlo o několik let dřív.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 209.179 (?), 8.9.2016 21:13

Máme doma sekačku Dakr s motorem B&S Intek 650 OHV 190ccm koupenou někdy kolem r 2000 a motor běží jak zamlada, sem tam to chce mrknout na ventily, jinak nic, na konci sezony se pořádně vyčistí vypustí nádrž a zjara po nalití chytá na první- druhé zatahnutí!

Pak máme o pár let novější Husqvarnu R151SV taky s B&S (typ teď nevím je to taky 190ccm ale s SV rozvodem)  a tam taky stačí zatáhnout a jede, po sezoně to samý, a z jara naliju benzín a chytá na 1-2 zatáhnutí.

Základ je měnit olej, a dělat pravidelnou údržbu, vzhledem k vytížení "košovky" se olej mění jednou ročně, u bubnovky jak kdy, záleží kolik se toho naseče, ale nenechávám ho tam dýl jak dva roky a měním i s filtrem který má. U vzduchovýho filtru se nemá cenu bavit, mění se podle potřeby.

Poslední dobou jsem se naučil přidávat do benzínu Aditivum od VIFu, liju to tam skoro pokaždý (jak si vzpomenu) a hlavně když míchám benzín do křoviňáku a pily. Nevím jak moc velkej to má přínos, ale podle testů to asi motoru rozhodně neuškodí, ale prospěje.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2,  3   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?8:04
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika