Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:
Jelikož jsem se rozhodl repasovat svůj 15 let starý motor jikov, půjčil jsem si na sekačku motor honda GXV 160. Jedná se o sekačku BDR 700 (dvojitá bubnovka). Pokud byste někdo zvažoval použití tohoto motoru do této sekačky, pak vás musím varovat, že v této kombinaci sekačka seče mizerně. Ten motor je prostě příliš slabý a již 50 cm vysoká tráva se, co pár metrů, namotává na bubny. Zkoušel jsem se dopátrat, zda není potřeba sekačku pro tento motor nějak upravit, ale v prodejně vari mi bylo řečeno, že žádná úprava, či jiné zpřevodování, neexistuje. S jikovem se začínala namotávat tráva na bubny až při cca 90 cm délce stébla, ale rozhodně ne tak často. Prostě kombinaci BDR 700 a honda 160 GXV nedoporučuji.
Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 10 a číslo 10.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika