Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Bohuzel jsem z druhe strany a mam to k Vam 250km. I tak dekuji za nabidku. Chtel jsem se jet podivat do Brna na vystavu TECHAGRO, ale jeste nevim zda pojedu, protoze tam udajne tyto male trakturky moc nevystavuji... Jestli nekdo zna z lonska tuto vystavu, dejte prosim vedet. Pokud bych jel, zkusil bych se Vam ozvat. Iseki SXG 19 jsem take zvazoval, ale cena tam je jeste vyssi nez u Kuboty GR2100II a to uz se mi nechce davat, i kdyz bych mel servis za kopcem...  Maji 10-11.4. predvadecku, tak se tam prece jen, pro klid duse, zajedu podivat. Chci mit jasno, neni to kup na par tydnu a ne zrovna mala investice. Jinak jste ve svem zaveru dokonale vystihl me myslenky. Za 1! Skoda jen ze se trochu vice nerozepsal ve svem prispevku pan, co Kubotu GR2100 ma...

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 12 a číslo 12.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika