Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:
Bezolejovy kompresor mame v hospode 8 let a zatim jsem menil jen rozbehovy kondenzator jinak v pohode. Jenze rezim v tomto provozu je: natlakuje cca 1 minuta provozu a pak 2 hodiny nic...Pist tohoto kompresoru je z teflonu trvala odolnost kolem 230°Cjenou jsem s nim strikal dutiny na aute a vykon nestacil musel jsem vzdy chvili pockat nez se natlakuje.Pokud vyuzijete vyhody ze vzduch z neho je absolutne bez oleje tak si ho kupte.Olejovy by mel uz z principu vydrzet dyl pri obcasne udrzbe.Vykon techto kompresoru neni dostatecny na strikani... strikaci pistol si vezme az 300l za minutu mysleno 300l tlakoveho vzduchu na vystupu kompresoru! Vyrobce vetsinou udava saci vykon... ale kdyz si pockate a muzete prerusovat praci tak to jde ale na strikani auta je to slabe tam cekat nemuzete.Ja mam delany kompresor dvouvalec nizkootackovy je o neco vykonejsi ale hlavne je tichy.
Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 19 a číslo 13.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika