Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

ale pane, pisete polopravdy :) opravim vas:

tretina veci mi nefunguje, tretinu nepouzivam, neprehanate trosku??? :)

brzdy na tychto malotraktoroch nie su najlepsie, to potvrdi skoro kazdy, s tym musite so mnou suhlasit... pisal som, ze mi brzdi len predna brzda, teda rucna... prevadzkova, teda nozna mi nebrzdi... precitajte si jeden z mojich prvych prispevkoch... pokial by brzy nebrzdili vobec tak by sa v kopcovitej pblasti nedalo s nim jazdit...

pisete, ze to obcas netiahne do kopca... stalo sa mi to 1x... nikdy predtym pocas 15 rokov, nikdy potom nie... jeden jediny krat...

piseste, ze sa mi to lame v klbu, ano, ale lepsie si precitajte, co som napisal, ze ked som tu "packu" dal do inej polohy, tak sa to lamalo v klbe, teda jazdim v tej polohe, kedy je to ok... to znamena, ze som to vyskusal a nikdy viac som nejazdil tak, aby sa to lamalo...

teda v podstate vsetko co ste napisali je pravda, akurat extremne zvelicene...

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 10 a číslo 10.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika