Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:
Jj, asi tak na Maountfield je asi o ČOIka krátká.... No ale spíš jste se měl obrátit na soudního znalce, který by měl určit příčinu závady, a pokud by jeho vyjádření hovořilo ve váš prospěch, neni co řešit a máte nárok a uznání reklamace, i kdyby to mělo být soudně.... což se asi ale nikomu kvuli smedskýmu čerpadlu za litr nevyplatí, ty tahanice a tak , a na to spoléhá asi většina větších prodejců.  Ovšem také nutno podotknout: na co jiného jste si myslel že to plastové čerpadlo je určené, než na čistou vodu...? Já toto čerpadlo sice neznám, natož pak už návod jsem nikdy nevyděl. ale naprvní pohled je snad zhřejmé že to na septik, natož pak na kalnou vodu (s pískem) rozhodně neni vhodné. Já mám od Bédy spoustu věcí a nikdy jsem neměl problém, a když už tak se reklamaze vyřídila vždy kladně, bude to asi také o přístupu k věci a o technických znalostech a správného používání výrobku... Lépe problémům předcházet, než si je vytvářet... Jestě by bylo dobré podrobněji specifikovat závadu atd. pak bych mohl jako elektro opravář konkrétněji poradit...Přeji hodně zdaru!
Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 16 a číslo 17.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika