Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:
Dobrý den,
jako  vlastník nového křovinořezu Marunaka TH 48DX PRO jsem měl  problémy s upevněním a vystředěním strunové hlavy  u tohoto nového typu a rovněž tak jsem tápal v nesrovnalostech v dodaných návodech k obsluze, pokud se  se  vhodného oleje,  zejména pak jeho specifikace a poměru jeho míchání s benzinem týká.
        Pro ty, které by tento problém mohl zajímat,  níže zveřejnuji mailovou odpověď  dovozce a distributora -  firmy GARLAND Jičín na mé dotazy. V záhlaví jsem vymazal svoji mailovou adresu. Pokud by ji někdo opravdu  vyžadoval, zašlu mu ji. Richard Trenka, kterému obchodní zástupce p. Hájek zasílá kopii mailu,  je šéf servisu firmy GARLAND, se kterým jsem nejdříve věc projednával telefonicky a následně jsem vyžadoval alespoň mailové potvrzení obdržených telefonických informací. Když jsem se do telefonu ptal, proč zrovna olej Mogul TSF, Richard Trenka  mi řekl, že je to olej, který je běžně dostupný u každé pumpy a splňuje požadovanou  specifikaci . Jak si případný zájemce může zjistit na webových stránkách www.paramo.cz, olej MOGUL TSF je specifikace API TC JASO FC.

Příznivce zahradní techniky a tohoto fóra zdraví
                                                                                                           M.P.
 
From: GARLAND - Tomáš Hájek [mailto:hajek@garland.cz]
Sent: Friday, August 10, 2007 11:32 AM
To:
Cc: Richard Trenka
Subject: RE: Dotaz z www.garland.cz

Dobrý den,
pokud by se měl problém se strunovou hlavou opakovat, vyměníme Vám ji za nový typ, který bude skladem v 1/2 září 2007.
Co se týká použití oleje... Po konzultaci s p. Trenkou můžete použít olej MOGUL TSF v poměru 1:50. Doporučujeme použít benzín speciál, který lépe váže olej, ale můžete použít i natural.
Doporučujeme před požitím křovinořezu namíchat směs novou a neponechávat ji ve stroji delší dobu. Dochází k oddělení oleje od benzínu a při nastartování motoru by mohlo dojít k zadření stroje.

S úctou

Tomáš Hájek
obchodní zástupce - zahrada

tel.: 493 539 512
fax.: 493 522 916
mobil: 777 780 692

hajek@garland.cz
www.garland.cz

Garland distributor, s.r.o.
Hradecká 1136
506 01  Jičín
Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 15 a číslo 10.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika