Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Kdysi dávno jsem koupil tehdy nejsilnější drtič AL-KO s noži. Asi to byla moje nejhorší koupě zahradního strojku - nevtahoval větve, přehříval se vypínal, rázy do prstů, produktivita práce nízká. Mnoho let jsem pak větve raději pálil. Sousedé zahrádkáři než by použili drtiče větve raději nosí do kontejneru. Shodou okolností jsem ho v neděli vytáhl a 3 odpoledne drtil větve z brslenu, zase mě ničím tento systém s noži nepřesvědčil. K drtiči s válci se nemohu vyjadřovat, ale myslím si, že v provedení hobby za jakoukoliv cenu na drcení velkého množství větví vhodný nebude, budou to vyhozené peníze. Pokud mohu doporučit větve spalte nebo si domluvte někoho s propfesionálním drtičem, štěpkovačem.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 12 a číslo 18.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika