Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:
Citace : Starý benzín koupený více než před měsícem může poškodit Váš motor. Tento problém lze ale řešit: Přidávejte do své nádrže aditivum Briggs & Stratton „Fuel Fit“ a problémy s nastartováním Vaší sekačky na trávu Vás již nepotkají.Přísada do paliva Fuel Fit je výrobkem firmy Briggs & Stratton pro dvoutaktní a čtyřtaktní motory a vyznačuje se následujícími vlastnostmi:- podpora rychlého startu- zlepšuje výkon motoru- brání usazování pryskyřice a laku - zajišťuje trvanlivost paliva až na 24 měsíců- udržuje palivový a karburátorový systém v čistém stavu Doporučené množství nalijte do Vaší benzínové nádrže a/nebo do Vaší nádoby na benzín. Množství potřebné pro Vaší benzínovou nádrž je uvedeno na obalu aditiva... taky ho používám, ale jen na zimu, když to déle stojí a nádrž nevyjedu během měsíce, ale na zimní starty to nemá vliv.Zkusil by jsem oddělat vzduchový filtr, pokud to nepomůže, můžeme odmáznout filtraci, pak by jsem vstříknul palivo přímo do válce, pokud to chytne, bude chyba v karburaci, pokud ne, zkusil by jsem výměnu svíčky, pokud to stále nepůjde, viděl by jsem chybu v zapalování nebo vysokonapěťovém vedení, ale to už střílím od boku(zapalování, kabel,fajfka).
Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 14 a číslo 11.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika