Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, zda ještě někdo má tuto pohonnou jednotku a jak jste s ní spokojeni. Já osobně mám velké výhrady k jejímu ovládání. Páčka plynu je umístěna zcela nevhodně nad řídítkem, takže pro každé přidání/ubrání plynu je potřeba sundat ruku z řídítka a sahat nahoru, při regulaci plynu navíc ruka není o nic opřená a tak nejde pracovat s citem. Např. při couvání s kypřičem mě stroj několikrát skoro přejel, nehohl jsem dostatečně rychle reagovat. Oproti dvoutaktnímu motoru, kde můžu palcem zcela přirozeně přidávat a ubírat plyn a přitom krásně držet řídítko je toto řešení velmi špatné, použitelné bez větších výhrad je to snad jen při agregaci s vozíkem/sekačkou. Katastrofální je také vypínač zapalování na levém řídítku, který neumožňuje řídítko držet pořádně, protože by se muselo při každém sejmutí ruky hlídat, aby se motor nechcípl. Při chcípnutí motoru za vyšších otáček nebo při opětovném zapnutí zapalování po chcípnutí, když se motor ještě točí, to dává strašnou ránu. Výhodou je jen nízká spotřeba (avšak stejně příliš malá nádrž) a kouřivost motoru.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 16 a číslo 10.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika