Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Mám záujem o kúpu nového krovinorezu môj starý Stihl FS 55 trápim už 10 rokov stále ako tak funguje ale posledný rok som si musel požičiavať od susedov.Kosím ako okolo domu tak zarastenú metrovú trávu prvá voľba bola Dolmar MS 335.4U(295€) keďže je to asi obľúbená voľba ale našiel som aj Stihl FS 70C okolo 300€ čo je asi taký môj limit zo Stihlom mam skúsenosti a 4-takt som nikdy nemal som zvyknutý si stroj servisovať sám ďalej som našiel Echo Srm-265ES/U(309€) výkon má asi ako tá Stihl-ka ale má k tomu profesionalne popruhy a bez kľúčový prístup k filtru a držadlu čo je veľké plus o značke som počul dobre veci taktiež a na koniec tu mám Al-ko Solo 142 SB ktoré ma zaujalo hlavne výkonom a tiež za 300€. Proste hľadám niečo do 300€, nech to nieje čínsky šmejd a nech to zvládne nejakú tu meter zarastenú hustejšiu trávu ak by ste mi vedeli poradiť tak by som bol veľmi rád. Ďakujem

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 19 a číslo 13.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika