Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Mámsekačku Hecht 5040 s pojezdem z roku 2015!!! v té době na trhu snad ani nikdo jiný nebyl s accu sekačkou s pojezdem. Každý se tady do Hechtu obouvá, ale všimli jste si že v sekačkách byl skoro nejlepší v Dtestu(neplacená arganizace na rozdíl od Itestu) jak v roce 2013 tak i letos. A porazil velmi silné soupeře zvučných jmen. Není to jen o setrvačnosti, kdy spousta lidí odmítá přiznat, že někdo může v nečem být dobrý, protože historicky je zaříté, že nej je někdo jiný? Po revoluci nikdo nedal dopustit na Husqvarnu, předtím na Homelite a dnes je to Stihl Ale všimli jste si, že třeba Hyundai je neskutečně dobrá a před 20 lety si ji koupil jen blázen? Já zkusil Hecht a jsem spokojený a přinám, že klidně si koupím další a Mountfield s tím začal vloni, s tvrzením že Greenworx je nej. Jejich bachratý design a váha mi v tom, ale brání, uvěřit. Věřte tomu co vidíte a dělejte si vlastní názor a nevěřte všemu co se píše.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 17 a číslo 20.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika