Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Já to mulčování jako takové moc neprožívám. Všechny motorové sekačky, co jsem měl, měly mulčovací záslepku. Upevňuje se to tam blbě, když chcete dát koš, musíte ji vyjmout. Rozdíl mezi sečením bez koše a tzv. mulčováním je malý - jen o trochu drobnější řezanka. Při nízké trávě to nepoznáte, při vysoké je materiálu tolik, že beztak v trávníku vadí.
    Pořídil jsem aku HQ s pojezdem. Výkon sekačky je příjemným překvapením, je srovnatelná s motorovými.  Horší je výdrž baterie, oproti tomu, co uvádí výrobce tak poloviční. Pravda, používal jsem jen maximální rychlost i výkon a tráva bylo dost vysoká. Ale chce to dvě baterky.
    Vyzkoušel jsem si 60V sekačku od Bédi a není za tu cenu špatná. Pojezd rychlý s variátorem. Akorát nelze baterku použít do pily.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 11 a číslo 18.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika