Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Dobrý den, omlouvám se, uplně tomu asi nerozumím a ani návod, ani tubu s mazivem teď nemám před sebou. Asi 20 roků mám FS80, letos po kompletní repasi klikovka, píst, kroužky, čep, válec, ložiska a asi 2 roky FS100 čtyřtakt. Převodovku FS80 jsem mazal v začátcích průzračným mazivem Stihl na nůžky, tuba taky na závit do převodovky, tak mě to ke křovinořezu prodali. Až jsem tubu vypotřeboval tak mě prodali husté černé mazivo, taky Stihl. Nicméně dodnes převodovka OK bez vůle, řídké mazivo na nůžky přežila. A teď k dotazu, u FS80 jsem mazal 1x ročně, natočil tubu do závitu a celkem velkou sílou silou vymáčkl trochu maziva, k tubě tehdy dali něco jako klíček k sardinkám, provozem část maziva pronikla kolem hřídelky. Samozřejmě po čase tuba došla, koupil jsem novou a při zatlačení ať už s nebo bez klíčku vždy praskla a mám drahé mazivo, které nikam už nenatlačím, tak na panty dveří. Jak se tedy správně doplňuje mazivo v převodovce křovinořezu Stihl, jak poznám, že jsem ho tam natlačil dost? Pro zajímavost FS100 mě prodali s poloprázdnou převodovkou.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 17 a číslo 16.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika