Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Plně podporuji diskutéra 150.170. K tomu psovi, je dost těch co budou na truc psát opak a vyzdvihovat do nebeských výšek nemožné. Osobně si ze svého políčka s velkými těžkostmi dovezu domů sedm zeleninových přepravek brambor. Musím vysekat trávu na dva cm, musí být sucho a musí být k ruce pomocník, který potlačí a to mám další dvě přídavná závaží. Natahovat války k výsadbě brambor je přímo horor. První oračku jsem prováděl půjčným pluhem APH 352, přešla mne chuť, když to skývu postavilo jen na štorc, tak jsem hledal něco jiného a našel pluh Josk, neni to také žádná hvězda, ale je mnohem lepší, než APH 352. Převodovka DSK316, je další nedodělaná věc. Než můžu zařadit zpátečku, tak musim počkat, až se zastaví disk Samsona a ten se pak točí opačně. Bezdušové pneu je opravdu něco, nahusti to nedokážou ani na třetí pokus v pneuservisu, tak jsem to musel opatřit dušemi, protože mne s tím vyhodili. Mít na pohonné jednotce k malotraktoru nádrž o obsahu jen 0,9l, je opravdu velmi mírně řěčeno, přímo ujeté. Chyba byla nevyzkoušet si tento výrobek při všech pracech, které má dělat. Kdybych tak učinil, tal bych si systém Vari nikdy nekoupil. A ten váš lakatoš, to je také věc.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 18 a číslo 14.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika