Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:
Opravdu jste drtiči nepolíbená 😁,o to víc, pokud nemáte možnost si ho půjčit od někoho, tak já půjčovnu využívám k tomu, že než to koupím, tak to díky ní vyzkouším, naposledy mě to ušetřilo 28tis.,koupil by jsem vpodstatě vychvalovaný krám na sekání. A mít pozemek jako Vy, tak ho vykácím, půjčím štěpkovač na podvozku za auto, který zvládne i 10cm, vstupní velikost je cca 80x60cm, padá to do rašlových pytlů, které jeden člověk vyměňuje a dva nestačí štěpkovač krmit a věřte, že za 4h nemáte co zpracovávat a v pytlích to pěkně proschne.Půjčovné je okolo 1000kč, ale nic lepšího a produktuvnějšího není.Nevýhoda může být záloha (cca 15tis.),ale vzhledem ke 100tis.hodnotě je to přijatelné. K dalšímu-ano, na průběžné drcení jsem používal válcový systém, výhoda byla samovtahovatelnost, ale čerstvé listí tomu nesvědčí-ucpává se válec.A při dilematu co s větvemi z ořešáku z prasklé větve, tak ten má tolik listí a větve pokroucené, že jsem to předem vzdal a odvezl na sběrné místo.Možná nechat listí opadat a s větvičkami si poté vyhrát, ale toho času.
Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 15 a číslo 20.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika