Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:
Chytáte se stébla?😁 Váhu jsem napsal okolo 25kg, já to v hlavě nenosím a na zádech už vůbec ne 😂.Nikdo Vám ji nenutí, pro nás to měl být přechodný stroj na 1-2roky, ale předčila očekávání, a po 6ha můžu udělat objektivní hodnocení.Tak trochu si přidáváte-mulčovací záslepka byla a je k sekačce zdarma, možná u těch nejlacinějších 46-tek není.Dnes máme sekačku která váží přes 40kg, ale díky vyvážení a ergonomii to znát není, tak neřeším kdejaké kilo, ale jak se s ní manipuluje apod.,nižší váha =lepší sekačka je výhoda tak pro laiky.Stejně jako nadměrně zvýšená zadní kola, jen to má zbytečně vyosený střed osy, profi sekačky takové rozdíly nemají, snad víte proč?Dejte tip na něco lepšího do 9tis.(tolik stává na začátku sezóny-48sb).A co se týká výkonu či parametrů, tak u číny papír snese vše, ale u b&s to snad nemají zapotřebí 😂,a i stejný motor může mít různé výkony, způsobů jak toho dosáhnout je povícero.Nikdy by jsem si nepomyslel, že budu obhajovat sekačku do 10tis.,ale stalo se.Priority mají u mě od 20tis.výše aby splnili naše dnešní požadavky.
Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 20 a číslo 10.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika