Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:
Konečně rozumný dotaz na sekačku-do 800m2 (600m2)15tis.,O.K. Osobně jsem zvolil stigu Turbo Power 50SB, líbilo se mě, že je v hliníku, tam ten tunel plechová těžko dožene, plech má svoje limity.Dále měla měkčené rukojetě, rozjezd bez trhnutí, nová verze motoru(vždy připraven),veliký objem koše, asi 70l?,5HP, těžko se najde za ty peníze lepší.Další ve volbě byla Honda, ale tam by jsem trochu připlatil.Jsou to už přes 2roky, takže zkušenost vynikající.Kdyby jsem volil dnes, tak mě u ní někdy chybí regulace pojezdu, což u pravidelného sekání není třeba, ale u nepravidelného je to nezbytnost, pak by padla volba na Twinclip- +variátor, dvojitá kudla, je to novinka, před dvěma léty nebyla.Ta dvojitá kudla by mohla jít i na tento model, musím to ještě omrknout.Jinak pokud hodláte jen sbírat, je doporučeno univerzální kudlu (mulč+sběr)vyměnit za čistě sběrací.Já i mulčuji, tak to neřeším, i proto mě láká ta kudla twinclipka-dvojitá kudla co to buď najemno naseká, nebo dokonale vyluxuje.Stojí asi pětikilo, sekačka -14.5tis.,to by se vešlo do 15-ti. ;)
Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 16 a číslo 11.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika