Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Poddimenzovaný motor? V čem? V tom, prodáváte jinou značku, Má 7N.m výkonu. Ono totiž výkony na motorech se uvádějí v počítaných výkonech a ty lze jednoduše upravit To jsou ty 4,5,6 HP nebo PS jedno jak se to uvádí. To vám ale všude neřeknou. Duležité a neodiskutovatelné a nedodpočítatelné jsou právě ty N.m. Zkuste se podívat na ty co je uvádí a kdo dosahuje právě těch 7N.m u motoru 135ccm. Jinak mám ji od pátku doma. První sečení je za mnou. Před ní jsem měl 548SW z roku 2009 a ještě jsem ji za 2500 Kč prodal :-). Pocit z prvního sečení. Připadá mi, že sekačka je výrazně lehčí než stará čtyřkolá, přitom jsou na tom váhově stejně. Otočit se s ní, objet něco, nebo jet podle obrubníku je táááák snadné. Startování? Již ne kliček, ale tlačítko co jde vydloubnout a odnést(prý na zloděje) pro mne kvuli dětem. Jedinou věc, kterou bych vytknul. Zapomněl jsem, že přední kolo není pod centrálním nastavení, ale musí se nastavit samostatně. Tak jsem začátek trávníku přejel dvakrát. Na druhou stranu celý rok sekám na jedno nastavení výšky, takže se mi to už nestane. Za mne rozhodně doporučuji. zkuste si sami na prodejně kde ji mají kousek popojet a zatáčet. Fakt vás to přesvědčí. Myslím že konkurence Hecht tady dost zaspala

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 18 a číslo 14.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika