Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

No, na tom odhozu a rovnání do řádků asi něco bude... Při těch velkejch otáčkách to lítá všude, aby za tím člověk pomalu běžel. Ale se sklápěním/dušením těch žabek nesouhlasím, při dvojnásobných otáčkách je tam 4x větší odstředivá síla, tak se jen tak nesklopí. S tou pomalou reakcí otáčkového regulátoru taky nemůžu souhlasit, mám ČSSR elektrocentrálu 7.5kW s mechanickým regulátorem otáček a elektronickým regulátorem napětí. Když na to zapnu KS25Otku, dám 200A (což je téměř max. výkonové vytížení agregátu) a zažehnu oblouk, tak otáčkový regulátor okamžitě!!! přidá, ručky V-metrů se ani nehnou, na sváření to není znát. Jen se začudí z vejfuku. Když ot.reg. zablokuju, okamžitě při zátěži chcípne centrála, pač eletronika nabudí altík tak, že to už s "nastaveným" plynem neutáhne. Na sečce nám motorek z Tráboše (trochu upravenej)a tří nožovej buben, kde se nože vysouvají na pérech z takových pouzder odstředivou silou-někde jsem to našel kdysi ve šrotu, byla to soustava tří bubnů i s hnacíma převodovkama a výstupem na PTShaftku. Mělo to snad tunu, ale po vyoperování a"obřízce" toho jednoho bubnu, zbyl docela lehkej a výkonnej prvek. Ten tráboš by utáh asi 2 bubny. S vytáhlejma nožema to seče 90cm, s ubývajícíma otáčkama se záběr snižuje - nože zalézají. Převod od motoru je na tu převodovku 1:2, takže na 3nožovém bubnu max 3.tis. ot - ale to je hukot, a bere to jakkoli přerostlou trávu(co se nenamotá), křoviny... Lituju, že jsem to neudělal jako traktůrek...  Ale do toho bych dal radši Favorita.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 10 a číslo 14.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika