Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:
Napsal jste: A nová převodovka pro orbu je v řadě věcí mnohem lepší než ta stará - na překopávku z nápravy na kypřič nemusíte mít jeden klíč v ruce, a díky odvětrání vám olej při těžké mnohahodinové orbě nelítá olej skrz simerinky. Uvědomte si ale, že v tomto oboru, co neni zkuplováno napevno, moc nevydrží. Chtělo by to aby některý majitel Globalu předvedl fotem, jak vypadají šestihrany po určitých m². Za cca 25let provozu, při oračcce a rotavátorování cca 0,1ha, se nic nestalo. Stačilo to jednou půjčit a přivezli to na vozíku. Horní gufero profouknuté, olej ve spojce a tím pádem cca 3,5palackého v pr.... Nechci tvrdit, že ten pojišťovák neni k ničemu. Ten tam měl být, už jako první vylepšení GUTBRODu, od prvopočátku. Na XPéčku se mi líbí vypouštění oleje a kovová vložka průvlaku pro startšňůru po celém obvodu. Když je Honda na DSK317 s koly, tak by startující osoba měla mít alespoň metrdevadesát, aby nebyl prošoupaný průvlak pro startšňůru. Varik bude pro mne, stále jen velmi drahá hračka s ještě dražšími náhradními díly. Vypouštěcí šroub, zátka, 58Kč, plastová mřížka nad ventilátor hondy skoro jeden palacký, zkratovačka zapalování z lámavé křehké slitiny za skoro čtyři kila, ať stojí, ale z onačejšího matroše, proč není hřídel klapky karburátoru, uložena třeba v „o“kroužcích, když všichi ví, že to prd vydrží, nechtějte mi namluvit, že je to na pasé cvajtakt. To jsou ty hlouposti co zvyšují užitnou hodnotu, pak bych byl možná i já nadšencem.
Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 13 a číslo 10.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika