Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Mám podobnú (XAP55MBS), unášač rovnaký. Po 9 rokoch drážka pre pero vytlačená (hoci nikdy žiaden karambol, kosím však cca 9 árov), pero je utopené, viklá sa aj do bokov, vystupuje/presahuje hriadeľ ledva o 1 mm. Pero má hrúbku 4 mm, pričom drážka v unášači (v spodnej zúženej časti) cca 5 mm, nechápem ako to vôbec fungovalo, nové pero bolo z oboch strán otlačené po jednom kosení. Presne tak, pri štarte teplého motora sa ozval kovový úder, a výstupky unášača boli preč, naposledy mi dokonca rozlomilo unášač na dve polovice. Treba využiť druhú drážku na hriadeli (u mňa šírka 5 mm a hlbka 3 mm), Vyrobil som hliníkové pero 6x5x30 mm, vyhladil, vyskúšal, aby šlo do drážky tak v unášači, ako aj v hriadeli primerane (žiadna vôla, ale pohyblivé), drážky jemne namazal a cez drevený špalík som to jemne naklepal na seba. Po nasadení noža všetko dotiahne ešte stredový šrób. Štart jedna báseň, žiadne pazvuky, nič sa neuvolňuje ani po zahriatí, proste mám pokoj... Ešte uvidím, či je hliník ako materiál na pero vhodný, ak sa niečo časom bude diať, pôjde tam pero z ocele... Celá oprava trvá cca pol hodinu, pekná ručná práca a výsledok 100%...

EDIT

Po 7 rokoch, kedy som len kosil a občas nabrúsil lištu, prišiel čas na výmenu unášača (vyzeral už otrasne).Bolo ho treba stiahnuť dvojramenným sťahovákom. Po stiahnutí som zistil, že hliníkové pero bolo pozdĺžne odstrihnuté na dva kusy, ale nejakým zázrakom to držalo a fungovalo. Nový unášač nechcel ísť na hriadeľ, príčinou bola vytlačená malá drážka na pero, ktorá sa "otvorila" a zväčšila priemer hriadeľa, treba hriadeľ v mieste malej drážky zobrať plochým pilníkom, potom ide unášač na hriadeľ už voľne. Nové pero (ide do tej dlhej drážky na unášačii a dlhej drážky na hriadeli) oceľové, kúpené 6x6x30, a z jednej strany zbrúsené na 6xcca4x30. Napriek tomu, že pero ledva vošlo, pri prvom štarte (naprázdno)  mi nôž na unášači odstrihol tie dva výstupky, bolo počuť kovové údery (mám pocit, že to spôsobuje nepravidelný chod motora, resp. "seknutie" motora potom, čo je kosačka otočená na zadných kolesách kvôli prístupu zospodu) pri montáži. Unášač som teda v mieste ulomených výstupkov prevŕtal, otvor 6mm, a lištu k unášaču prišróboval 2x mosadznými šrobmi 6x20 s matkou a mosasdznými podložkami zhora i zdola. Potom (ešte som skontroloval horné pero na zotrvačníku, to bolo ok) sa už štart vydaril, kosačka krásne kosí, po hodine kosenia som ešte dotiahol centrálny šrób unášača a prekontroloval ´dotiahnutie mosadzných šróbov, všetko drží a dúfam že aj bude. Hoci mám už cca tri roky vyhliadnutú novú kosačku (Honda HRS, 53), zatiaľ to vyzerá, že tak skoro nebude, táto stará 15-ročná chytila druhý dych a ide ako zamlada...

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 19 a číslo 13.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika