Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Děkuji Standovi i všem ostatním.Jak to hř. těsnění vypáčit bych věděl-šlo mi hlavně o to jestli není montováno zevnitř skříně a doraženo na osazení.Pokud by to bylo na segrovku tak není problém ale přez osazení se nedostaneš.Jinak motor běhá veVari jednoosce už asi 20 let tudíž má zřejmě už nárok.Výkon je ještě celkem solidní proto se mi to nechce zatím rozhazovat.Jinak je jakousi ironií žejsem ho před dvěma lety nechal prohlédnout v servisu v Terezíně abylo mi řečeno že je O.K.Vyplácnul jsem 3000 kč. a na jaře mi po nějakém čase začala klouzat spojka a když jsem sundal pohon. jednotku byl tam olej.Nechcesemi věřit že by tam hrábli aby měli kšeft až to zjistím ale motor měli údajně rozhozený a řemeslník přeci vadný těsnění rozezná a vymění když už to má v ruce.Zatím to řeším občasným vyčištěním ale je to jen přechodné řešení.rozebrat by to nebyl problém, jen člověk neví jestli nenarazí na potřebu speciálního nářadí a cena těch těsnění co ni naúčtovali byla taky slušná.Tak zatím dík zdraví Logo.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 12 a číslo 14.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika