Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Já mámMS19, kupoval jsem ho někdy v roce 2003 už starší a dodnes maká. Neříkám, že jsem na něm nic neopravoval. Tak třeba těsnění v karburátoru, řemeny,... Ale jsou to defacto drobnosti. Při prvním vytažení na jaře dám sytič, zatáhnu, vyženu pavouky z výfuku a jedu. Prostě paráda. Ono je třeba rozlišovat dvě věci. Motor a zbytek stroje. Motor je B&S, jde na něj sehnat vše (ať už v MF nebo jinde nebo na serveru Ebay.com, což je americký aukční server a jelikož je motor taky z USA, tak tam mají opravdu každou blbost).

Nějak nerozumím tomu, že není možné sehnat řemen. Ty se vyrábějí v několika málo šířkách (10,13,17mm) a délkéch snad po 1cm. NAvíc to má napínací kladku, takže na úplně přesné délce přece nezáleží.

Já na něho nedám dopustit.

Petr

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 12 a číslo 19.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika