Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Táhlo plynu mi jde cca do 1/2 celkové dráhy - je tam vloženo mechanické omezení. Při předvádění jsem se na to samozřejmě ptal a bylo mi řečeno, že je to trvalé omezení na max. otáčky doporučené výrobcem motoru. Při sekání jsem neměl nejmenší pocit, že by to motor nezvládal na tyto otáčky, je pravdou, že tráva nebyla nijak přerostlá. Raději se na to ještě zeptám přímo v Mtf., ten "závozník" od nich mi celkově přišel mimo - nedokázal mi jasně odpovědět, zda je možné objednat přepravu traktoru na servisní prohlídku do Mtf a jak jsem se od Vás dočetl, tak to možné je. Ještě se vás zeptám, olej při první výměně jste vypouštěl přes vyp. zátku, nebo používáte odsávačku oleje a měnil jste také olejový filtr po 5 mth.? Díky za info.

VSA

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 14 a číslo 18.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika