Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Víte přátelé já bych to až tak nehrotil. Ono to je stejné jako v tom mně nejbližším ranku, pilách. Je to především v rukách majitele. Standowi, možná právě proto že je profík, stačí ty Číny, někomu ani SOLO a Hardi nebudou dost. Často vidím a slyším "nářky" majitelů "ono mi to teče, prasklo tam a tam a když se zajímám třeba o zimní uskladnění postřikovače, zjistím že má studený odchov jako v lednici a nejlépe ještě za oknem té dřevěné zahradní boudy. Vždyť je to PLAST! Takže vliv změny okolní teploty, osvícení UV paprsky, přetlakovávání modelu stavěného na úplně jiný tlak, to jsou běžné chyby majitelů. Jistě, že do 15 litrového dostanu litrů 17, jenže na těch 17 stavěný není. Stalo se mi také, že jsem dostal k opravě postřikovač kde ještě v únoru byl zbytek vody po výplachu a postřikovač v netopené garáži! SOLO je špička, proč by také jinak ty Hechty a další rádoby "značky" byly na první pohled tak podobné (nechci napsat identické). Jenže jako všechno potřebuje i postřikovač péči, zacházení a údržbu odpovídající použitému materiálu. Čekat až mi přestane zarostlá tryska propouštět postřik, to je hrob na pistoli, pumpu. Prostě to není o tom postříkat, možná vypláchnout a zahodit někam mezi vidle, lopaty a hrábě až zase přijde doba postřiků.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 15 a číslo 15.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika